Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult helyzet. Ma este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet. Ma este kiderült a pasimról, hogy lányokat visz ki külföldre és a drog ügyekben is képben van. Mit tegyek maradjak mellete vagy rugjam ki a pics@ba?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát most képzeld el mit csinálna veled ha kirugnád....
2010. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kirúgnám ha a helyedben lennék!
2010. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én is voltam hasonló szituban , csak sajnos későn jöttem rá , hogy minnél hamarabb kikellett volna basznom ... most gondolj bele , hogy tudnál egy ilyen pasiban megbizni? bármikor olyan dologba kerülhet , h mondjuk egy kis börtön meg ilyenek ... ez az egész életforma felelőtlenségről szól... egy csajnak nem egy kisfiura hanem egy férfire van szüksége aki segit ha bajban vvagy és nem az kell , h folyamatosan azzon aggodj , h vajon mikor csal meg ? vagy épp mikor keveredik olyan helyzetbe , h a vége börtön lesz ... a drogokról ne is beszéljük... az csak a férfiakat sokkal agresszivabbá teszi, sztem menekülj mennél előbb , én is ezt tettem és mostmár minden oks :) ennél sokkal jobbatb tudsz találni :)
2010. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudhatod! Ilyen embert szeretnél magad mellett tudni? Ilyen emberre vágytál? Mert van akit vonz a rossz, de tapasztalatból tudom, hogy hosszú távon nem túl sikeres a kapcsolat egy ilyen pasi mellett!
2010. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
te nem élvezed azt a pénzt amit ezzel megkeres?idiota....
2010. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lapát, ha jót akarsz magadnak.
2010. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ő sofőr? Az még talán a legenyhébb...

Ha nem akarsz te is külföldre kerülni, ne maradj mellette!

Vedd a kezedbe saját életed irányítását!

2010. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en is csak azt tudom ajanlani mint az elottem szolok hogy ne tedd ki magad veszelynek szakits vele
2010. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, hagyd ott.
2010. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!