Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üzletben nincs barátság. De...

Üzletben nincs barátság. De ezt hogyan oldjam meg? Rúgjam ki a saját anyósom?

Figyelt kérdés

Van egy fagyizónk, amibe délettőt, míg a lányom bölcsibe van, én dolgozom, délután egy diáklány dolgozik.

Anyósomnak súlyos anyagi gondjai lettek, ezért megkért, hadd dolgozzon a szabadnapjain a fagyizóban.

Egy hónap kellett, hogy rájöjjek, azokon a napokon szinte mindíg csak veszteséggel zárt.

Rájöttem, hogy baromi sz.rul csinálja, ingyen osztogatja a fagyit, a barátnőit odahívja trécselni, áll a sor, az emberek pedig elmennek. A fagyizó híre is romlik.

sok fagyit meg öntök ki a kukába.


2011. jún. 18. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Ülj le vele beszélni, mi a problémád, ez meg ez nem tetszik, így meg így csinálja. Mondd neki, hogy kap X nap/hét próbaidőt, ha nem lesz javulás, kénytelen leszel megválni tőle, mert neked itt az üzlet és ezáltal a ti boldogulásotokat kell figyelembe venned.


Először figyelmeztesd, de ha utána sem változik, igen, rúgd ki.

2011. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Kend rá egy másik tulajra, hogy ő ragaszkodik a fiatalokhoz.

Mond hogy te próbáltad védeni, de sajnos a fönökség többi tagja hajhatatlan, nem is vele van a baj, hanem a cég profiljába nem fér bele az idösebb munkaerő.

2011. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Rokont még mindig pénzelhetsz a magánvagyonodból, nem kell úgy tenni, mintha megdolgozna a pénzért.
2011. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy figyelmeztetést megér a családi béke. De ha nem akarod, hogy neked is súlyos anyagi gondjaid legyenek, nem lesz más választásod.
2011. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A fagyizó csak az én tulajdonomban áll. Szóltam neki, tagadja.
2011. jún. 18. 13:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak a barátnőinek és azok gyerekeinek!
2011. jún. 18. 13:12
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
És ha kifizettetnéd vele az ingyenfagyit?
2011. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha nincs más tulaj melletted akire kenhetnéd a kirúgást beszélned kell a férjeddel az ügyröl, intézze el ő.

Nyugodtan adhat ingyen fagyit, de a saját pénzéből, ezt sajnos el kell fogadja.

2011. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
rúgd ki, a saját és a céged jövője a tét...mondjuk eleve fel sem kellett volna vegyed, de most már mindegy
2011. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
ja és egy jó kirúgási szöveg: veszteségesek vagyunk, nem engedhetem meg magamnak, hogy ennyi alkalmazottam legyen, neked van másik munkád anyuka, a diáklánynak nincs, így őt nem teheted utcára ;)
2011. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!