Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nyomik? Nem tudok...

Miért ilyen nyomik? Nem tudok mást mondani. Olyan maradiak.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, itthon mindig azt hallgatom hogy 7végente sose vagyok itthon, mert barátommal mászkálok...és nem megyünk el sehova a családdal. Már csak muterral meg faterral lakok.

Ma mondtam reggel hogy elmehetnénk a közeli bevásárlóközpontba nézelődni mint régen... azt mondták oké.

Erre most még én vagyok a hibás hogy velem nem lehet sehova menni, mert duzzogok. Én amikor pont én vetettem fel az 5letet, és kb egésznap egyikhez se lehet szólni mert mind3an máshol vagyunk... de bezzeg ha nem lennék itthon baj lenne. Hát de igy minek itthon lenni, malmozzak velük? Soha sehova nem lehet őket elrángatni, ez a 7cégi program hogy itthon nézik a tv-t, nemrég még minden 7végén mentünk csavarogni, most meg....

ilyetszol muter: "azért nem együnk sehova, mert undok módon viselkedsz" Könyörgöm egész nap nemis beszéltem velük vagy alszanak vagy tvznek...kommunikálni se lehet...még rendes könyörögjek hogy mozduljunk ki????


2011. aug. 28. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyezz bele az egyik kirándulásba és aztán vedd át a gps helyét az autóban és vezettesd el őket máshova ... garantáltan oylan mérgesek lesznek hogy neked sem lesz kedved velük menni sehova ..
2011. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de semmilyen kirándulás nincsen! Pont ezaz...itthon vagyok velük a semmiért, dög unalom, nemis megyünk sehova, ha megkérdezem hogy "Na megyünk valahova?" levagyok hurrogva...mais még ezért én voltam a bunkó holott reggel mást mondtak... akkor mikor nem vagyok itthon legalább tudnak b*szni... biztos anyám is azért tahó mert f*szhiányos
2011. aug. 28. 16:35
 3/6 anonim válasza:
Ismerős...
2011. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is ilyenek a szüleim. Ráadásul az enyémek állandóan mennek, elviszik az egyetlen kocsit, ha pedig nekem fontos dologhoz kellene, oldjam meg magam, hisz a jogsim csak dísznek van... ők meg kocsikáznak a semmibe fél délután. Persze ha vásárolnék, azt felejtsem el, régebben minden hétvégén vagy Ausztriában vásároltunk, vagy mentünk a szüleim barátaihoz vagy mentünk valahova máshova városi programokra vagy kerti partit rendeztünk - mindig volt valami, egy hétvégén sem kellett unatkoznom. Most meg?! Kész förtelem, soha sehova nem akarnak menni, ha 2 hónapban 1x vásárolnék, akkor gúnyolódnak rajtam, ráadásul tényleg még a kocsit sem adják oda, hogy mi mehessünk, pedig az Isten háta mögött élünk, így tömegközlekedéssel nehéz. :S Nyaralni sem voltunk már 5 éve, pedig előtte minden éven mentünk és most is lenne rá pénzünk, de egész nyáron egyszer 1 napra lenéztünk a Balatonra, ennyi volt, sehova nem mentünk velük! Apám beletemetkezett a munkájába, anyám meg simán kiégett már... mi meg le vagyunk ***va. :(

19/L

2011. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Amilyen stílusban a szüleidről beszélsz, nekem nem 18 évesnek tűnsz, inkább egy 14-15 éves kis csitrinek. Édesanyádról ilyet mondani h "biztos f@szhiányos"...hát gratulálok:)

Én a helyedben néha leülnék velük tv-zni, el kell fogadnod hogy ők nem olyan pörgősek mint te, ami nem csoda, gondolom örülnek ha hétvégente kicsit megpihenhetnek.

Nevetséges hogy ezen nyavajogsz, szedd össze magad, mert ha ne adj' Isten holnapután elveszítenéd mindkettőt egy autóbalesetben, akkor a segged a földhöz vernéd ha csak egyszer egy esti tévézésre visszakaphatnád őket. jónapot

2011. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nálunk is ez van/volt. Én vagyok az idősebb, nekem volt a nehezebb, mindig időre itthon kellett lennem, ha nem mondtam időpontot, és akkor jöttem, mikor akarta, én voltam a szemét. Nyavalyogtak, hogy legyek itthon, itthon voltam, nem csináltunk semmit. Akkor már lettem volna a barátommal, elmentünk volna valamerre... Ma már szerencsére kicsit jobb, hasznos volt, hogy már elkezdtem az egyetemet. Reméljük nálad is ez lesz! :) Kitartást kívánok hozzá! :)

19/L

2011. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!