Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám meg csalja az anyámat?...

Apám meg csalja az anyámat? Lehet mert beszéltünk komolyabb témákról és akkor a hűtlenséghez jutottunk és akkor kezdődött a baj.

Figyelt kérdés

meg kérdezte hogy mi a véleményem róla ??? én mondtam hogy szerintem a legaljasabb és legundorítóbb dolog a világon.

és akkor mondta ez nem olyan fekete-fehér dolog, ( én itt megijedtem mondom mi van ?? de miért ???) és akkor kezdi a "kapcsolat az egy mérleg amit teszünk azt rakjuk a mérlegbe"

és mondta lehet valaki azért csal meg valakit mert mondjuk neki valami hiányzik az életéből és hiába ül le a párjával megbeszélni azt hogy változzon, ha az nem változik. És akkor példákat mondott velem hogy pl: én szeretek elmenni vala hova ahova neki nincsen kedve de azé eljön mert szeret,csak a helyek azok azok a helyek voltak ahová ANYÁM szeret menni és akkor is kicsit olyan furcsán éreztem magam ahogy mondta meg minden, (régebben sokat és álmodtam azzal hogy meg csalja anyámat de azok csak álmok voltak) és nem tudom valahogy nekem úgy tűnt ahogy beszélt mint ha ő csalná vagy csalta volna anyámat és ez bogarat ültetett a fülembe, aznap gyorsan eltereltem a témás és fel húztam a szobámba és sírtam nagyon kétségbe voltam esve. lehet ?? lehet hogy megcsalja az anyámat ??? (tudom nem az én dolgom de azért kíváncsi vagyok mit írtok)


2011. aug. 29. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne lenne a te dolgod??? Egyébként lehetséges... :( Mielőtt kiderült, hogy apámnak szeretője van ,anyám mindig ilyen témákat hozott fel, hogy hogy kezelnénk egy hasonló helyzetet. akkor azt hittük, viccel..
2011. aug. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Abból, amit leírtál, bizony könnyen elképzelhető.
2011. aug. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyukámnak van ilyen beütése, hogy apu megcsalja őt. :D

De szegény anyu olyan buta. :) Hisz apu haza se ér a munkából és velem van egész nap néha megyünk el a papához meglátogatni. :) Én bízok apuban és tudom, hogy nem csalná meg anyut. De anyu néha tényleg kiakasztó...meg anyu mindig a múltat hozta fel..:)


De amúgy a te esetedben lehet, hogy apud tényleg megcsalja anyud..de nem adott rá elég okot..attól mert oda mennek ahova anyud akarja??ez nem indok arra h megcsalja..Mi is oda megyünk mindig ahova anyu akarja még sincs belőle vita.

2011. aug. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
A "meg csalja" és a "megcsalja" között van egy iciri-piciri, pindurínyó különbség.
2011. aug. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szar a szóköz :)
2011. aug. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!