Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy a barátom fent...

Tudom, hogy a barátom fent van neten, de rejtve és direkt nem ír. Ma nem is beszéltünk. Normális ez?

Figyelt kérdés

Több, mint 5 éve együtt vagyunk, nem lakunk együtt. Tudom, hogy itt van felvillant egy pillanatra.. 100%

Nem ír, azt se írja, hogy nem érek rá jóéjt. Inkább ír egy smst (általában), hogy jóéjt. ennyi tartalommal. Nem lenne egyszerűbb neten írni? Direkt rejtőzik?:S

22l


2011. okt. 13. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

NEm csak a net létezik!!! Hívd fel legalább, ha el akarsz tőle éjszakára búcsúzni.

Imádom ezeket a szitukat "jaj nem jött fel msn-re" "jaj, msn-en elfoglalt" éljünk már a való világban

2011. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad az interneten élni a kapcsolatot, megöli. Mi a barátommal csak napi max. fél órát beszélünk neten, mert a telefon drága, vagy ha valamit egyeztetni kell.

Viszont mi nem tudhatjuk, milyen a kapcsolat, a barátod miért nem akar neten beszélni veled, azért, mert személytelen, vagy azért mert tényleg nem akar veled beszélni.

Ezt neked kell kideríteni, és megbeszélni vele.

Egyébként több mint 5 éves kapcsolat után miért nem költöztetek még össze?

2011. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
anyagi okok:(
2011. okt. 13. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:

te fel szoktad őt hívni? Milyen sűrűséggel találkoztok?

Fölösleges egymás nyakán lógni állandóan. Lehet, hogy egyszerűen nincs mit írnia. Mi is így voltunk. Hétvégén találkoztunk, minden este sms. Egy héten két hívás. És ő is rejtett volt a chaten. Egyszerűen csak nem akarja, hogy zaklassák.

2011. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké megértem... tudom gyerekes vagyok:)
2011. okt. 13. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csak felvillen, könnyen lehet, hogy úgy van beállítva msn, skype, hogy a géppel együtt az is bekapcsol. Aztán mivel épp nem akart/tudott beszélni, azonnal kilépett.

Amúgy meg egy 5 éves kapcsolatban elég szégyen, ha nem vagy képes megkérdezni, hogy most akkor mi a hekk van. Legalább írj rá, hogy szia, tudom, hogy itt vagy, vagy valami.

Tudod, a kommunikáció egy kapcsolat alapja, nem az msn-en küldözgetett poénoldalas linkek. :D Amúgy meg ne aggódj már annyit, ha púpnak érez a hátán, úgyis szakítana veled... valószínűleg csak nincs ideje/kedve írni és pont.

2011. okt. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is csinál ilyet és 4,5 éve vagyunk együtt. Nem igazán zavar (eleinte talán zavart), mert tudom nem miattam van rejtettben hanem mások miatt. Neten nem is szeretek vele beszélni, mert vagy felhívom vagy találkozok vele az nem olyan személytelen.
2011. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az én ex barátom is csinált ilyet, kiderült azért mert közben más csajokkal msn-ezgetett, és nem akarta, hogy még én is ráírjak, mert akkor velem kellett volna foglalkoznia.

Nem akarok általánosítani, lehet nálatok nem így van, de szerintem az ördög nem alszik...

Ha- csak egyszer-kétszer fordul elő ilyen akkor szerintem nincs miért aggódni, mert csak véletlen bekapcsoláskor bejelentkezett a gépe, neki meg nincs ideje msn-ezn, tehát azonnal kilépett. Viszont ha ez rendszerint előfordul akkor igenis gyanús.

2011. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!