Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hónapja nem beszéltünk. Mit...

6 hónapja nem beszéltünk. Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

A legjobb gyerekkori barátnőmről van szó. Mindketten elég makacsok, és büszkék vagyunk. Lassan 1 hónap önmarcangolás után, úgy döntöttem, írok neki. Hiányzik, olyan mintha az életem egy nagyon jó részét feladtam volna.

Igazából nem is tudom, min vesztünk össze, csak másfelé sodort minket az élet. Ő most bulizik, élvezi az életét, én meg már kinőttem ebből. Most kicsit jobb lassan, de biztosan. Piszkosul hiányzik, már szinte mindenről ő jut eszembe.

Írjak neki egy hosszú, őszinte, csöpögős levelet, vagy csak írjak egy sms-t, hogy nemtudom?...


2011. máj. 26. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább fusatok össze egy buliban, dumáljatok, röhögjetek úgy mint régen.
2011. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is a gyerekkori legjobb barátnőmmel(6éves korom óta)egyszer nagyon összevesztünk,de ott nagyon csúnya oka volt,úgyanis a bátyjával jártam aki szerelmes volt belém én meg megcsaltam.:S(akkor még meggondoltan fiatal csaj voltam),na szóval mi is kb. fél évig nem beszéltünk,nem is mertem semmit se mondani,irni neki,aztán hirtelen vettem egy nagy levegőt és irtam neki egy sms-t,hogy sajnálom,hogy ez történt,hiányzol,olyan jó lenne talizni,megbeszélni.

Álmomba nem gondoltam volna,hogy visszair de pár perc múlva már jött a válasz,hogy én is neki,és talizzunk.

Fura mert tök gyorsan olyan lett,mintha nem is történt volna semmi,és nem is váltunk volna el.Már nem haragudott rám,de mondta,hogy kellett idő,hogy elmúljon a mérge.Azóta 6év eltelt és még mindig legjobb barátnők vagyunk.

Szerintem elég,hogyha egy őszinte kedves sms-t irsz neki,ha annyira szeretétek egymást,nem hagy elveszni Téged,és örül Neked=)

2011. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!