Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a barátnőim?

Paris hilton kérdése:

Miért ilyenek a barátnőim?

Figyelt kérdés
5 barátnőm van,egy osztályba járunk.Megvolt beszélve,hogy mindegyikünk a 18. szülinapjára kap egy plüss macit,amire rá lesz írva a nevünk. Nekem márciusban van a szülinapom a többi 4 csajnak előttem. Na szóval,mind a 4 csajnak vettünk macit,adtam bele pénzt,meg külön is megleptem őket egy aprósággal. Aztán,mikor nekem volt a szülinapom nem kaptam se macit,semmit tőlük :( Egyik csaj most mondta,hogy jajj neked el is felejtettünk venni macit :S jókor jut eszébe :( Ne értsétek félre nem az ajándék hiányzik,hanem hogy én gondoltam rájuk,eszembe jutottak,ők meg le se szarnak :(
2011. aug. 29. 07:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,és ez már nem először van,minden évben megleptem őket valamivel,és soha nem kaptam semmit tőlük a szülinapomra :(
2011. aug. 29. 07:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem barátnők,de erre már rájöhettél volna korábban
2011. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem a barátnőid, nem kell venned nekik semmit.
2011. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont ezt leszámítva rendesek,nagyon jól el tudunk beszélgetni,lehet is rájuk számítani..
2011. aug. 29. 07:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már te is rájöttél arra, hogy te nem vagy nekik annyira fontos, mint ők neked.

Keress új barátnőket.

2011. aug. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban! Szerintem jobb ha mihamarabb kiszakadsz a csajbandából, főleg ha ennyire figyelmetlenek. Én személy szerint éveket csesztem el az életemből (általános suliba együtt jártunk, utána külön suliba kerültem, de tartottam velük a kapcsolatot), hogy egy ilyen bandába beletartozzak. Az a gáz, hogy ha csak beléjük fektetsz energiát, akkor más már nem fog feléd nyitni. Nem tudom most mennyi idős vagy, de válts amíg nem késő, vagy legalább állj több lábon.

Az ajándékozással kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy nem felejtik el csak úgy... Szerintem jó lenne tudatosítani bennük hogy ez nagy genyaság és rosszul esett.

2011. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!