Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ruhákat szeretnék adományozni,...

Ruhákat szeretnék adományozni, ötletek?

Figyelt kérdés
Olyan alapítványt, vagy szervezetet keresnék, akiknek szükségük van ruhákra, és eljönnek érte. Az egész téma nagyon mélyen érint, ezért kizárt dolognak tartom, hogy kibírom azt, ha előttem elkezdik szétválogatni, hogy mi használható, és mi nem az adakozásra szánt ruhákból. (A Vöröskeresztről hallottam ezt). Biztos vagyok benne, hogy valakik nagyon örülnének minden egyes darabnak, ezért szeretném felajánlani, lehetőleg egyben, hogy vigyék el. Ebben kérném a segítséget, esetleg linket olyan megbízható szervezetekről, akik VALÓBAN eljuttatják a ruhákat a rászorulóknak. Előre is köszönöm.
2011. aug. 29. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
dobáld bele a gyűjtőkonténerekbe, senki nem fog érte menni ugyanis
2011. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Elég sok ruháról van szó, ezért kérdeztem.

Köszönöm a választ.

2011. aug. 29. 12:37
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Hol laksz? Hátha úgy jobban tudunk/tudnak javasolni neked alapítványokat.
2011. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Budapest
2011. aug. 29. 12:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, ha te küldöd el. Katolikus plébániákon is szokott lenni ruhagyűjtés. Felkeresheted az ismert segélyszervezeteket is (pl. Máltai).
2011. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig a Vöröskeresztnek adjuk. Nem válogatják szét, átveszik az egészet.
2011. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi időben próbáltunk megszabadulni nagyobb mennyiségű ruhától ( nagyapám meghalt, az ő ruhatára). Végighívtuk az összes segélyszervezetet, nem jönnek érte. Én is a ruhagyűjtő konténert ajánlom.
2011. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:44

Részvétem! :'(


Most nézelődtem a neten, de kezdem nevetségesnek érezni magam, mert úgy tűnik, itt senkinek nem kell, mindenkinek van mindene. Máltai, Vöröskereszt kizárva, mert túl sok rosszat hallottam róluk, most is mindenhol azt olvasom, hogy szétszedik, és nem feltétlen rászorulóknak adják, más meg nem igazán van.

Azért köszönöm a segítséget. Próbálkozom.

2011. aug. 29. 12:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom melyik kerületbe való vagy ,de ha bemész a legelső templomba(katolikus;református) ők biztos valahogy megoldják az elszállítást,és örülnek is neki.
2011. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Vöröskeresztnél rászorulóknak adják. Mi adtunk nekik sokat, és nem egyet láttam viszont szegény gyerekeken a régi gyerek ruháimból ^^
2011. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!