Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire jellemzo a terhes...

Ez mennyire jellemzo a terhes nokre? Ugye csak valami vicc?

Figyelt kérdés

Tegnap egyik kollegina, aki terhes, lebukott elottem, h egy masik munkatarsammal kef.el.

Persze magyarazkodott, h csak azert, mert miota terhes megvaltozott a hormonhaztartasa es amit ad neki a ferje az nem eleg.

Az igazsag az, h eddig is hallottam mar ilyenrol, de nem foglalkoztatott, ez viszont most igy kibuktatott, pedig pasi vagyok.

Hogy lehet valaki ennyire, h nagy pocak mar meg minden es akkor masokkal fekszik ossze?


2011. aug. 29. 13:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Undorító.

Nem , ne hidd el, hogy a hormonok. A hormonok okozhatnak kívánósságot, okozhatnak bármit, de helyettünk nem döntenek.Aki nem a saját döntését nézve cselekszik, annak pszichiátriai gondjai vannak.

2011. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
83%
Ez inkább a k.rvákra jellemző.Amúgy szerintem nem.
2011. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Az igaz, h sok nő jobban kívánja ilyenkor a szexet, de csak a k**** nem tudja magát türtőztetni.
2011. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem a terhes nőkre jellemző, hanem a k.rvákra. Valószínű, terhesség előtt is ilyen volt és az után sem lesz szent. Remélem azért tudja, kitől terhes...
2011. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűbb a hormonokra fogni,pedig biztos gyárilag is fehérmájú. A pasinak meg csak gratulálni lehet...Még a saját terhes feleságed is kicsit bizarr lehet,nemhogy másé...
2011. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
A hormonok miatt bizonyos szakaszaiban a terhességnek éjjel-nappal szexelni. Szemét dolog a hormonokra fogni a megcsalást. Normális ember bír magával.
2011. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Jól át akart téged verni XD
2011. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
92%

Végül is kívánhatja jobban is többet is a sexet..csak nem kifogás arra, hogy mással.... elég undorító dolognak tartom. valakitől gyereket vár és úgy csalja a férjét/élettársát/pasiját...


Undorító.....

2011. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
36%

Ez a válasz 77%-ban hasznosnak tűnik

mEGINT MI A BAJOTOK?

2011. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

van két lányom és most is terhes vagyok a fiammal

eddig még nem tapasztaltam ilyet

tény,hogy ilyenkor a hormonok mindent összezavarnak,de ez azért túlzás

szerintem terhesség előtt is kúrt az a nő mindenkivel!

30/N

2011. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!