Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátom azt mondta rám igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondta rám igénytelen vagyok mert nem sminkelek! Utána annyit mondott hogy vicc volt de ez bántó számomra. Most komolyan? Én a természetes szépség híve vagyok. Nem teszek magamra 3 kg vakolatot. A ti párotok hogy tolerálják?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. aug. 16. 20:51
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
A sminket ők bele szólnak?
2011. aug. 16. 20:51
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2011. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hagynám, hogy ilyesmibe ártsa bele magát. Ez az én dolgom és nem az övé.
2011. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Jézus, normális pasi ilyet még viccből sem mond. Miért lenne a smink az igényesség etalonja? Akkor max. megérteném, ha vkinek nagyon pattanásos az arca, feltesz egy kis alapozót, az még lehet az igényesség kategória... én dobnám a pasast-ha másért nem, a szar humoráért...
2011. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A fiú ovodás. Aki szereti a másikat, még véletlenül sem bántja meg. Esetleg megkérheti, hogy sminkeljen.
2011. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
16%

Nekem "barátom" igazából nem az, de máshogy nem tudom mondani néha találkozok vele, na ő utálja ha nincs kifestve a körmöm. Egyszer beszélgettünk msn-en és kérdezte, hogy milyen színű mondtam, hogy nincs kifestve azt mondta rá, hogy fúúj. :) Én nem haragudtam ezért. A sminkbe igazából nem szól bele. Én szoktam sminkelni lehet emiatt.

Amugy a másik, hogy bántó volt számodra amit mondott. Háát nekem szexnél volt, hogy mondtam neki, hogy megint tegye be azt mondta, hogy nem vagy annyira izgató vagy valami ilyesmit mondott és utána mondta, hogy csak hülyéskedett. Nem tudom én az ilyeneket nem veszem fel.

2011. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Én egy fikarcnyit nem sminkelem magam, soha. Eddig 3 fiúval jártam, és mindegyik azt mondta, hogy pont ezt szereti bennem, és örül, hogy léteznek ilyen lányok is :)

Elhiszem, hogy rosszul esik :( Ha elfogadna így, szerintem még poén szinten sem hozná ezt így szóba. Beszéljétek meg!

2011. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó vagyok, ez lemaradt: 23/L
2011. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%

Az én párom is ilyen paraszt. Viszont megtanultam 5 év alatt, hogy kapásból visszavágok valamivel. pl. nagyon sz@r lett a hajad, hogy ilyen picire levágtad, én ki se mennék így az utcára. :) (tegnapi termés)


1 hónapja volt befestve a hajam, tehát nincsen lenőve. Erre megszólal, hogy be kéne már festeni a hajad, mert töve van. Mondtam neki, hogy menj el szemészetre mert nagyon rossz a szemed. Egyébként iszonyatosan idegesítő hogy ennyire piperkőc. Állandóan a spray-t fújkálja magára, de az nem zavarja, hogy büdös az egész ruhája a cigitől...

2011. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit zavaros, amit írtál, de azért érthető.

A párom a férjem, elég régóta, és soha nem szólna bele, mikor mit kenek magamra. Soha nem is mondana ilyenért olyat, hogy igénytelen vagyok.


Az ott kezdődik, hogy nem adsz magadra, ápolatlan vagy, vagy ízléstelen. Utóbbi igénytelenség inkább jellemző azokra a 18 éves lányokra, akik kiló vakolattal, az áll vonalnál gondosan elvágva, elkenődött két centis fekete szemfestékkel, meg női magazinhoz adott ragacsos szájfénnyel vannak kimázolva, mint egy kisóvodás.


Ízlés kérdése, kinek mi tetszik, semmi köze az igényességhez, hogy sminkelsz-e vagy sem.

Annyira felkapott lett ez a szó, és annyira elcsépelt, lehet, hogy tényleg elsőre csak ez ugrott be neki, de én is megsértődnék.

Biztos visszaböknék, hogy igényes férfi GYANTÁZTATJA a fanszőrzetét, főleg a zacsiját, szóval mikor lesz lecsupaszítva? A borotva igénytelen, mivel borostás lesz, a szőrös meg... hát micsoda ő, ősember?

2011. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!