Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Először bevallotta, hogy...

Először bevallotta, hogy megcsalt, később pedig azt mondta, ez csak vicc volt. Ti elhinnétek?

Figyelt kérdés
Tegnap a kedvesem az esti tévézés közben bevallotta, hogy megcsalt. Hirtelen elakadt a lélegzetem, nem akartam elhinni. Bocsánatot kért, nagyon megbánta, de ő csókolózott a munkatársnőjével. (Régebben beszélgettünk róla, hogy csinosnak tartja-e, a válasza igen volt, de hozzátette, hogy a nő legfeljebb egy éjszakára kellene neki, mert szerinte buta.) Nem voltam képes felfogni mit mondott, veszekedés helyett duzzogni kezdtem. Jó 5 telt el, miután azt mondta, ez csak vicc volt. És, hogy csak arra volt kíváncsi, mit reagálok. Nem vagyok féltékeny típus, de most megingott a bizalmam. Ti hogy látjátok ezt kívülállóként?
2009. okt. 16. 18:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%
Én azt gondolom ez még nem megcsalás.És ha nem is igaz, meg ha igaz is, de megbánta..akkor sem olyan nagy dolog, vagyis..nem tudom jól megfogalmazni..le leszek pontozva..szóval..szóval bocsáss meg neki..
2009. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

tuti, hogy nem kamu. A lelkiismerete miatt bökte ki, de aztán megbánta, mert előretört a hazudós énje.

Mikor engem volt barátom megcsalt, mikor rákérdeztem spontán egyből rávágta, hogy igen, aztán következő pillanatban, hogy neeem, dehogyis... pedig sajnos de volt.

Főleg ha tetszik is neki, szerintem 99,99%

Mondjuk az érdekes reakció hogy nem beszéled le vele ezt a dolgot, hanem duzzogsz. Én akkor duzzogok, ha barátom pl. megígéri, hogy elmegyünk moziba, aztán kitalálja, hogy fáradt. Én nemtudom, hogy lehet ezt duzzogással elintézni. Gyakorlatilag most adtál neki engedélyt arra, hogy bármikor bármit megtegyen veled. mert nem balhézol, nincs következménye, max. fél napig duráczol..

2009. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Én abból indultam ki, hogy miért vallaná be, hogy megcsalt?! De nálam a csókolózás (ami ugye nem 1 csókot jelent, hanem többet) is megcsalás.
2009. okt. 16. 18:21
 4/29 A kérdező kommentje:
Életemben először kerültem ilyen helyzetbe, nem tudtam mit kezdeni vele. Ma azért elbeszélgetek vele erről.
2009. okt. 16. 18:22
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Nálam is simán megcsalás egy csók....ez szerintem nem is kérdés.. ez kb, olyan mintha mondjuk egy nő, aztmondaná a párjának, nem csaltalak meg csak lepippantottam...

Mindeképp beszéld meg vele, de félek hogy sajnos te még tapasztalatlan vagy ehhez és simán át fog verni, és belehazudik a képedbe, mert te meg szereted.

Légy résen. Remélem kiderül az igazi igzaság és helyensen döntesz majd.

Második válaszoló

2009. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Tuti megcsalt. Nyomta a lelkiismeretét és kibökte. Ha nem csalt volna meg, nem kockáztatta volna a bizalmedat ilyen viccekkel. Ha pedig igen az beteges.
2009. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm szerint is megcsalt, de azért mondta el, mert szeret. Nem tudom, ha valakit szeretek, nem csalom meg.
2009. okt. 16. 18:28
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Te ismered jobban, te tudhatod inkább, hogyvalóban viccelt-e. Ha nem viccelt, de látod rajta, hogy megbánta, és hogy nem lesz többet ilyen, akkor szerintem is bocsáss meg neki. Egyébként elképzelhető, hogy tényleg csak a reakciódra volt kíváncsi, néha én is csinálok ilyeneket, igaz nem ugyanebben a témában.

Majd írj, hogy mi lett, remélem minden rendben:)

2009. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem szokott ilyennel viccelődni. De akkor sem tudom, mi az igazság. A nő férjnél van, ha kérdezném se mondaná el, hogyha így is történt.
2009. okt. 16. 18:34
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Így van, ha szereti egymást két ember nem megy félre.

Sajnos ez annak a jele, hogy ő nem alkalmas egy kapcsolatra, mert csapodár,neki jó hogy vagy te, mert mindig kéznél vagy, ő meg közben ide dugja, oda dugja...

2009. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!