Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltak/vannak még v. alakinek...

Voltak/vannak még v. alakinek ilyen gondolatai?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeség, de azért leírom, hátha mások is vannak így. Másfél éve van barátom, ő az első viszonzott és igazi szerelem az életemben. Mióta együtt vagyunk, mondja nekem, hogy mennyire szép vagyok, mennyire szeret stb. Én is nagyon szeretem őt. Régebben is voltak fiúk, akik "nyomultak" rám, meg mondták, hogy tetszem nekik, de én valahogy soha nem hittem el senkinek. Most így másfél év után kezdem magamat "szebbnek" látni, és megvallom őszintén, megijeszt. Félek, hogy nagyképű leszek, vagy bármi. Régen volt egy hasonló időszakom, amikor tényleg nagyon nagyképű voltam. Ráadásul félek attól is, hogy ezzel, hogy kezdem szebbnek látni magam, majd elmúlik a többi igazán fontos jó tulajdonságom, hogy kedves vagyok más emberekkel, hogy nem vagyok lenéző, és nem vagyok az a buta plázacica. Bár tény, többet foglalkozom mostanában a külsőmmel, mint régen. Érdekelne, hogy vannak-e más lányok, akiknek hasonló gondolatai vannak, illetve, hogy ti hogy tartjátok magatokat, hogy nem lesztek nagyképűek? 17L
2011. aug. 29. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogyha te szépnek látod magadat, akkor más is szépnek lát! Nincs ezzel baj!
2011. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is sok önbizalmat adott a barátom, ami miatt szebbnek látom magam. de nem vltoztam rossz irányban
2011. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!