Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva ha valaki arra gondol...

Durva ha valaki arra gondol hogy eltenné láb alól a férjét stb? ha már annyira kivan hogy ilyen gondolatai vannak? és ha ugy érzem megértem a gyilkosokat meg a pécsi lövöldözöt stb és arra gondolok hogy én is képes lennék erre?

Figyelt kérdés
vagy mivel ezek csak gondolatok es ugy se tennem meg nem gáz?
2011. jan. 4. 14:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem gondolnám gáznak, de mindenképp kezelendő probléma, mert rámész. Én az apámmal voltam így 18 éves koromig, amig otthon éltem. Alkoholista volt. Gondolom többet nem is kell írnom. :(
2011. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
össze vagyok zavarodva.csak azt nem értem meg hogy valaki miért hagyja még utána életben magát? Mikor már ugy se lesz értelme az ö életének se utána nem? ti mit gondoltok? és régen is ennyi gyilkosság volt csak nem tudtunk róla?
2011. jan. 4. 14:20
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem, hogy miért kell egyből a gyilkosságra gondolni, miért nem lehet simán elválni tőle?
2011. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

El kell válni és szakemberhez (, pszichológus, pszichiátria) kell fordulni. Minél előbb.


Gáz. Nagyon gáz.

2011. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

De, eléggé gáz.

Ha így érzel, sokkal jobb lenne elválni, és nem ilyen borzasztó gyűlöletben élni.

Tudom, hogy a pénz nagy úr, és nem megy az olyan könnyen, de még mindig könnyebb, mit ilyen gondolatok közt leélni egy életet.


Honnan tudod, hogy nem fogod megtenni? Az nem normális, ha ilyesmi jár a fejedben.

2011. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
OK, kezdjük az elején: miért érzel így iránta? Mi történt?
2011. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%

Beteg vagy,ez tiszta ügy!

Válj el és menj orvoshoz!

2011. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
1. vagyok. Magát a gondolatot (mint érzelmi reakciót) nem tartom gáznak. A helyzet az, és ebből szabadulni kell! Miért nem válsz el?
2011. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Kokas Lajos ***** válasza:
87%
Volt élet a házasságod előtt is!!!! Valószínűleg lessz akkor is, ha elválsz. Ha gyilkolsz, akkor saját magadat bünteted a legjobban. Nem leány álom a börtön, de a lelkiismeret rabsága sem. A legrosszabb válás, vagy újrakezdés is jobb egy gyilkosságnál!!!
2011. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
mert örök hüséget esküdtünk egymásnak
2011. jan. 4. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!