Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is volt ilyen? Először...

Másnál is volt ilyen? Először nagyon nem volt jól aztán hirtelen minden rendben lett?

Figyelt kérdés
Én vagyok az aki írta, hogy fél, hogy elhagyják és hogy hogy legyen jobb, aki nem olvasta nem baj. Sajnos olyat mondtam neki nem rég, hogy olyat akarok aki szeret mert szeretetre vágyom...de csak tőle. És én tényleg nem akarok mást, csak is őt. De most nem tudom mi változott meg, de annyira imádom őt most, eddig is imádtam de most valahogy még jobban. És addig szeretném ameddig csak lehet, addig ölelném amíg engedi, meg addig csókolnám. $$ istenem de szeretem őt. Lehet azért van mert miután elkezdtünk beszélni nagyon normálisan fogadta, hogy kérdezek meg normálisan tudtunk beszélni? Nem tudok én élni nélküle$$ És kérlek ne szóljatok le hogy nyálas szöveg, csak egyszerűen örülök, hogy hogy ő van nekem:) Köszi :)
2011. aug. 29. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Na akkor jó ha kiírtad magadból.
2011. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!