Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnél a mell először...

Terhességnél a mell először csak fájdogál, majd hirtelen nő meg egyik napról a másikra? Létezhet ez?

Figyelt kérdés
Nekem majd csak jövő kedden kell nem megjönnie,de sokkal jobban fáj a mellem mint szokott ilyenkor.De ugye nőni nem nőtt.A hasam alja is fáj és sokszor fel vagyok puffadva.Nem akarom beképzelni hogy terhes vagyok de lehet mégis ez van.Már 6 éve próbálkozunk tesóval,nem jön össze.Ja,és a derekam is fáj.A hőmet már nem mérem,belefáradtam,csak a nyákomat figyelem.Szerintetek van esélyem?Bocsánat hogy ilyen hosszú lett és hogy megint van egy ilyen kérdés.Köszönöm!
2011. márc. 15. 07:28
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Hát egy héttel nemvárt előtt szerintem még nem baba okozza. Nekem minden hónapban van ilyen tünetem, mégsem vagyok babás. Kivizsgáláson voltál már? 6 év hosszú ídő!

2011. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk most jött össze a kis tesó,8 hónap után.Nekem ugyan a melleim nem annyira fájnak,csak ha megnyomom akkor pici izomláz szerűt érzek benne.A hasam alja nekem is fájt és én is fel voltam puffadva,sőt még most fel vagyok 6 hetes terhesen.A derékfájás már az ovu óta tart.Viszont nekem a rengeteg pisilés is a nem várt előtt már volt,meg most is.Nagyon jó tüneteid vannak,lehetséges hogy terhes vagy.Szorítok!6 hkm
2011. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Voltunk már kivizsgáláson semmit nem találtak,ők sem értik hogy a két lombik miért nem sikerült.Már 2éve hogy abba hagytuk a lombikot.
2011. márc. 15. 13:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor azt mondod hogy sokat pisilsz,úgy érted hogy sokszor érzed hogy kell és alig jön valami?
2011. márc. 15. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!