Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hirtelen ötlet jött és megprob...

Brigitta04 kérdése:

Hirtelen ötlet jött és megprobáltam a tejbegrízt anyatejböl rosszul tettem? Ki mikor adott elöször a babájának?

Figyelt kérdés
6 hónapos(volt 8-án)kisfiam,kb 1,5 hete kostolgatunk,a barack nagyon ízlik neki,délelött két evés között eszi.Izlett neki a tejbepapi sokat nem adtam de utána kezdtem el gondolkodni nem e hülyeséget csináltam?
2010. dec. 15. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban már be lehet vezetni a glutént. Azért figyeld nem vált-e ki allergiás reakciót. Ha nem akkor szerintem semmi gond. Ha lenne tejem én is kipróbálnám, de nincs.
2010. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen azért is gondoltam,hogy kiprobálom mert elég sok van a fagyasztóba is és csak gyülik.És gondoltam nekünk nem kellene a tejpép hisz van tej böven akkor megoldanám ebből,tejbepapival és rizsel.

Köszönöm válaszod!:)

2010. dec. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!