Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most nekem van rossz...

Na most nekem van rossz felfogásom vagy nem?

Figyelt kérdés

Anyám építkezik,de úgy,hogy soha nincs aza mi kellene!,,nincs most pénzem,szerintetek Én csak úgy tudom szórni a pénzt?" stb stb...


Párom segít,de nem érti meg,hogy amég nincs rá keret addig fölöslegesen is csinálunk ott bármit,mert nem látom értelmét pl kiásni egy emésztőnek ha nincs arra pénz ,hogy ki legyen betonozva,max csak jövőre.Most nem neki adtam igazat erre itt ordított velem,hogy legalább kész van az is,legalább ki van ásva....



Minek?Ha jövőig még 6 szor beomolhat mert arra sooha nincs pénzük amire kell?


2011. aug. 29. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vicces :)
2011. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs, biztos tényleg probléma a számodra, de akkor is vicces.
2011. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Most komolyan mi a tököm a vicces ebben neked?


Hogy itthon nem haladunk mert minden ott és azonnal mert haladjanak Ők is?Miben bacca meg?!Csak Engem hátráltanak még a házbeli munkában se tudok haladni!

2011. aug. 29. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van!viszont az az anyukád háza,dolga pénze.csak rá tartozik hogyan csinálja.te elmondhatod a véleményedet,adhatsz tanácsot.de vagy érdekli vagy nem.te se szeretnéd ha beleszólna.ha úgy látod nem úgy kéne,ülj le vele és nyugodtan mondd el.lehet hatsz rá.de ne oktasd ki!!!

szerintem ő is tudja hogy neked van igazad,csak ő már így szokta meg és jó neki.

2011. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És miben tudunk segíteni?
2011. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akartalak kinevetni, de olyan jó stílusban írtad le a problémát. Egyébként igazad van, tényleg nem így kéne.
2011. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már 6 szor elmondtam,hogy ha van pénze vegye meg,inkább áljon ott 2-3 hetet az anyag de akkor OTT van és ha van időnk lehet végre CSINÁLNI IS!

De mindig,hogy neki most nincs pénze,elötte bezzeg minden sz@rt vásárol ami felesleges.


Az,hogy az ő pénztárcája az mellékes,mert mikor tanultam még akkor se laktam vele és szépen behúzott családitól kezdve minden segélyt,ráadásban mindaddig nyugod szívvel nyulkálok az ,,ő pénztárcájában" amég a szarságok után hozzám jön kölcsönkérni,úgy hogy nekünk nem mindig van munkánk nekik meg van havi fix (!) 100.000 - 160.000 bevétele!


Jelenleg ami a kérdésem,hogy kinek van igaza?Hogy van e így értelme energiát fordítani oda(ahogy párom gonolja) vagy semmi értelme amég nincs megfelelő tőke(saját gondolkodás).

2011. aug. 29. 22:34
 8/11 A kérdező kommentje:

22:32 -es.


Milyen jó stílusban írtam le? :)


Mert éN komolyan már a hajam tépem,és amint meghallom,hogy jajj ...még mitt kell csinálni égnek áll a hajam és gyomorgörcsöt kapok agyvérzéssel körítve.

2011. aug. 29. 22:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Szemléletes a stílusod, nagyon tetszik, szinte látlak magam előtt. :)
2011. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elköltözni sürge gyorsan,nem a szülökkel kell öszeköltözni épitkezni,bár a párkapcsolatod se lehet túl boldog,a kommentjeid alapján.
2011. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!