Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most nekem van rossz...

Na most nekem van rossz felfogásom vagy nem?

Figyelt kérdés

Anyám építkezik,de úgy,hogy soha nincs aza mi kellene!,,nincs most pénzem,szerintetek Én csak úgy tudom szórni a pénzt?" stb stb...


Párom segít,de nem érti meg,hogy amég nincs rá keret addig fölöslegesen is csinálunk ott bármit,mert nem látom értelmét pl kiásni egy emésztőnek ha nincs arra pénz ,hogy ki legyen betonozva,max csak jövőre.Most nem neki adtam igazat erre itt ordított velem,hogy legalább kész van az is,legalább ki van ásva....



Minek?Ha jövőig még 6 szor beomolhat mert arra sooha nincs pénzük amire kell?


2011. aug. 29. 22:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom miből vetted,hogy szülőkkel lakok,hát ezt jól benézted.Már 6 éve nem lakok egyikkel se.(Hála a jó égnek)

Párommal megvagyunk csak most nagyon felbaccta az agyam ezzel a hozóállásával, ,,hogy dolgozz p*raszt nyugodtan ugyse ér a munkád semmit mert nem tudod befejezni"

2011. aug. 30. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!