Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen hatást vált ki belőlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatást vált ki belőletek az érintés ezekben a helyzetekben?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáltok az alábbi helyzetekben:


1. Egy számotokra szimpatikus, vonzó ismerősötök időnként "véletlenül" meg-megérinti a kezetek.

2. Egy kevésbé szimpatikus, vagy kizárólag barátként számon tartott ember csinálja ugyanezt.


A kérdés célja az, hogy meg lehet mondani az adott illető reakciójából, hogy az most pozitív, vagy sem, akar -e ő is többet, vagy sem?


2011. márc. 24. 18:49
 1/6 Funktasztikus ***** válasza:

1. nagyon örülnék neki:)

2.ha barát akkor az kellemes lenne..ha egy kevésbé szimpatikus akkor kicsit gááz lenne és zavarna...

2011. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogyan fejeznéd ki a zavartságod? Vagy szóvá is tennéd, ha az illető nem venné a lapot?
2011. márc. 24. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ember függő én nem vagyok félénk meg mellette eléggé hülye vagyok elhinném hogy véletlen volt és mivel nem vagyok félénk semmivel nem különbözne a két reakcióm. Biztos van olyan ember ha egy olyan érinti meg akihez vonzódik hogy egyből elhúzza a kezét vagy kicsit összeugranak az ujjai.
2011. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. biztos, hogy mosolyognék. Ha zavarba jönnék tőle lehet, hogy csak magam elé, de belül azt gondolnám, hogy igen EZAZ. Vagy esetleg azt, hogy ez jelenet valamit, vagy ne is reménykedjek? Az biztos, hogy jólesne. (:

2. ha barát, és nem érzek iránta semmit, akkor mintha észre sem vettem volna. Nem zavarna, de nem is igyekezném tartani a testi kapcsolatot. Ha pedig kevésbé szimpatikus az illető egész biztos odébb állnék. Esetleg szóvá is tenném neki, hogy mi lenne ha nem dörgölőznél hozzám. (:

2011. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mentifantezsvér ***** válasza:

1. nagyon örülnék :D

2. hát ez kicsit bonyolultabb mert elég távolság tartó vagyok szóval akinek sikerül 1 méternél közelebb kerülni esetleg megérinteni annak nagyon szimpinek kell lennie :D ellenkező esetbe marad az 1 méter :D és ha valaki túl közel jön pl egy nem szimpatikus személy akkor megis mondom neki hoyg kifelé az aurámból :D

2011. márc. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 25. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!