Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznétek ilyen esetben?

Elköltöznétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Barátommal fél éve vagyok együtt. Nagyon jól elvagyunk. Én még tanulok, de ő dolgozik. Felajánlotta, hogy költözzünk egybe. Nekem nincs keresetem, maximum hétvégi melót tudnék vállalni. Viszont Szüleimmel a kapcsolatom már botrányos. Anyámmal lassan ott tartunk, hogy inkább kerüljük egymást, egyszerűen kibírhatatlan. 18/L
2011. aug. 30. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Én suli után összeköltöztem a párommal. Ez egy éve volt. Fél éve keresek munkát, ő tart el. Anyám hangoztatja, hogy ő nem tenné. Inkább olyannal élek, aki megért és nem kell mindennap stresszben élnem.


22/L

2011. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
én is 18éves vagyok,és nekem még van 2 évem,hogy legyen egy szakmám,amíg nem jön össze elég pénz külön leszünk és gyüjtögetünk.nem tudunk mást tenni,de nálunk a barátom szülei botrányosak,nem engedik hogy találkozzon velem a 20éves fiuk. 18/L
2011. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Kb meddig fogsz még tanulni?mert nem mindegy.
2011. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

elköltöznék

minél előbb, annál jobb, csak nehogy az legyen a végén, hogy 2szék közül a pad alá...

tehát ha most megsérted anyádat, a fiú pedig kidob, akkor hogy fog neked és esni, hogy vissza kell kuncsorognod magad?

2011. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
2.válaszoló vagyok,mióta vagytok együtt a barátoddal? mert az sem megoldás,ha kirak és haza se ehetsz ahogy előttem írták.
2011. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
*mehetsz :P
2011. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyi biztos, hogy nem fog kirakni. Mindennél és mindenkinél jobban szeret. tudom, hogy fél év nem nagy idő, már volt hosszabb kapcsolatom is, de ő már az esküvőt tervezi.. Másrészről, ha mégis kirakna... anyám eléggé érdekes. Szerintem ríva fog könyörögni, hogy menjek haza, mert akkor koppanna nagyot, ha ott hagynám.
2011. aug. 30. 13:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Tanulni még 2 évet biztos.... :S
2011. aug. 30. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 18 éves voltam, mikor elköltöztem otthonról, a vőlegényem akkor vett lakást! Tulajdonképpen nem is az én ötletem volt a költözés, hanem anyámé! Elültette a bogarat a fülünkben, és valahogy összeköltöztünk! :) Semmilyen szülői támogatást nem kaptam, és nem kapok! Teljesen rá vagyok utalva a vőlegényemre, de ő soha nem élt vissza ezzel! Már három éve élünk együtt, én azóta egyetemre járok (államilag támogatott szakra!) Ha tudok akkor vállalok diákmunkát! Én mosok, főzök takarítok, a pénzt én osztom be! A párom meg dolgozik! Szűkösen, de kijövünk a pénzből, (próbálok ügyes lenni) :)Jövőre tervezzük az esküvőt! Szégyellem, hogy ő tart el, de ez így alakult! Elvégre is boldogok vagyunk!
2011. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! (:
2011. aug. 31. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!