Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lesz ez így?

Szerintetek jó lesz ez így?

Figyelt kérdés

Nem bírom már elviselni anyámékat, anyuma eddig is nehezen sikerült, ordít,visít mindenért, de apumnak mindig a " kicsi lánya voltam " sose ordított velem kezet nem emelt rám,de nagyon ritkán is van itthon mivel külföldön dolgozik. Efyre sűrűbben előfordul hogy undorító hagnembe beszél velem meg ogy megpofoz mert valamiben véletlenül igazam lett :( Nem érzem azt hogy szeretnének, akár mondják azt" jobban szeretlek az életemnél is" stb..

Most nem akarom részletezni, tömören leírtam a helyzetet, és nem bírom, az én természetem egyszerűen nem bírja!!! Beszeretnék majd a közeljövőbe mamékhoz költözni

Szerintetek az jó megoldás, nem kell hallgatnom az üvöltözést, meg a fenyegetőzést (pont attól aki az apukám és ugy nőttem fel hogy nem is láttam, de már anyámat s ebírom tovább!!:( És hogy jobb lesz e ugy, vagy pedig még roszabb lenne e helyzet..


2011. aug. 30. 22:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Anyukám is, mivel apum " nm volt " mindenért ő szaladgált szóval már elég fiatalon elkezdtem önnállósodni, önfejű és makacs is vagyok, ezért anyummal se volt az kimondott anya-lánya kapcsolat. Amikor elmegy dolgozni nagyon jól el vagyko itthon, mikor hazajön megyek is ki, nincs kedvem hallgatni ezt az egészet..:( eddig lesz*rtam de mostmár nagyon unom!! főleg h apám is kezdi, pedig tőle nem vártam volna ezt .... :(:(:(
2011. aug. 30. 22:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kiskorú vagy anyukád aláírása, beleegyezése nélkül gyakorlatilag nem mehetsz...mit szól nagymamád? És milyen nagymamád és a szüleid kapcsolata?
2011. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fiatalkorúnak számítok, már korábban mondta anyám hogy az lenne alegjobb ha beköltöznék mamáékhoz, mikor mamáéknál voltunk mondta h " mondtam nekia multkor h szedelőzzön és költözzön ide " de ezen mamáék jót nevettek nem tudom h jött le nekik....
2011. aug. 30. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy jött le, hogy anyukád viccelt. Szerintem később ebből probléma lesz. mármint anyukád és nagyszüleid között...próbáld megbeszélni velük...
2011. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!