Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bánjátok, hogy sosem lesz...

Nem bánjátok, hogy sosem lesz már első randitok?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy kérdést,a kiscsaj készül a barátja elé menni a buszhoz.Annyira pitiségnek tűnik,de kicsit irigykedem. 8 éve van párom,szeretem őt,de annyira benne vagyunk a felnőttkori taposómalomban,hogy hihetetlen. Dolgozunk,alszunk,gyereket nevelünk.Azt a maradék kis időt meg próbáljuk beosztani,hogy együtt tudjunk lenni. Kicsit elszomorodtam,mert eszembe jutott,milyen jók voltak az első hetek,mikor tiszta szívdobogást kaptam,ha csak megcsörrent a telefonom. Vagy rendes randevún voltunk. Úgy hiányoznak ezek,vagyis az érzés. Színészkedni nem fogok,hogy találkozzunk valahol,aztán eljátsszuk. Nektek is szokott nosztalgiátok lenni?Olyan könnyű volt régen minden.
2011. okt. 29. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanezt érzem!


Illetve sajnálom hogy a férjem már másként viselkedk, mint amikor valóban nagyon szerelmes volt belém, és ez hiányzik. Tudom hogy minden átalakul, és ez törvényszerű, de nekem is nagyon hiányzik.

2011. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem soha sem volt igazi randim, mindig is vágytam rá

Élettársam gyermekem van és most rettentő szomorú lettem, hogy nem volt ilyenbe részem

2011. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, nekem is hiányoznak az akkori érzések, pillangók a gyomorban, izgulás, egyetlen érintéstől borzongás, stb.

De így is sok jó van azért a kapcsolatunkban. :)

5,5 éve vagyunk együtt

2011. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én még fiatal vagyok, és pont szeretnék egy lánnyal megismerkedni, csak nem tudom, most mit csináljak, mert lehet, hogy egy kis komplikáció adódott (nem tudom, megkapta-e a levelemet vagy sem, ráadásul a szünetben nincs óránk, ahol ott lennénk - tudom, kicsi problmának tűnik, de akkor is izgulok, és nem tudom, mit csináljak, béna vagyok...), és nagyon tetszik a lány... És amúgy még soha nem volt semilyen randim :S Bocs, hogy belezavartam a kérdésbe, csak nincs kinek elmondanom, vagy kitől tanácsot kérjek...


18/F

2011. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezt érzem én is....24 éves vagyok, 2 gyerekkel, és nagyon rossz hogy már nincs semmi olyan mint régen:(Ezért is érzem úgy hogy nem fog életünk végéig tartani ez a házasság.Ő már nem vágyik ilyenekre, még arra sem képes hogy a kezem megfogja, vagy puszit adjon....meghalt már ez a dolog:(pedig nem nézik ki rosszul:(
2011. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is ugyon ezt érzem!Azok a napok, hetek, hónapok, amiket a kapcsolatunk elején eltöltöttünk...na olyan sem lesz már.
2011. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
őszintén? nem.
2011. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányoznak a kezdeti érzések. Sokkal jobban szeretek benne lenni egy kapcsolatban, mint elkezdeni azt. A kezdetekkor minden nehéz. Hamar jönnek a veszekedések, és minden bizonytalan, mert még egyikőnk sem tudja, h valóban egymással akarjuk-e folytatni. De 2-3 év után már ezek a kérdések, problémák elrendeződnek, megbeszélésre kerülnek és ha nehéz is az élet, de ott van a tudat, h van kihez hazamenni, és van aki szeret.
2011. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem sokan bánják, max nem merik bevallani.

iszonyat sok randim volt még bohó fiatalkoromban, szóval akkor kiéltem ezen "vágyaimat", most már tök idétlennek érezném magam, ha "elsőrandizgatnom" kéne.


persze, a bizsergés, meg a többi azért néha jól esne :)


egyébként soha nem lehet tudni, hogy mikor ér véget egy kapcsolat, és mikor randizol újra először.

2011. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én sem bánom! Nem találtam még meg az igazit.Volt akit annak hittem,de a mai fejemmel tudom, hogy nem az volt egyik sem.Ahogy azt is, hogy ezek miatt tökéltes randim sem volt.Soha nem jött össze semmi,amit elterveztem.Úgyhogy nem bánom.

Nekem már felüdülés lenne,ha valaki elhívna moziba,vagy ebédelni...Ezt bánom,hisz a mai világban olyan, hogy randi már nincs is.Annyira elértéktelenedett már minden....Inkább ezt bánom:(

24n

2011. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!