Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is akkora bűn?...

Ez szerintetek is akkora bűn? Tényleg önző lennék?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem,hogy szeretnék megtanulni táncolni,elég hülyén jön ki,hogy nő létemre rosszul érzem magam,ha táncolnom kell egy társaságban. Felvetettem a páromnak a dolgot,hogy mi lenne,ha elmennénk beiratkozni egy tánciskolába,és tanuljunk meg táncolni. Erre azt felelte,hogy minek,szerinte felesleges dolog. Nem hagytam annyiban a dolgot,és elhatároztam,ha ő nem akar,nem fogom erőltetni,de én akkor is szeretnék megtanulni táncolni. Van egy közös ismerősünk,egy férfi,aki modern táncokkal foglalkozik,és megkérdeztem tőle,hogy nem tanítana-e meg egy pár dologra. Nagyon kedvesen állt a dologhoz,mondta,hogy semmi akadálya,csak beszéljük meg az időpontokat. Páromnak elmeséltem,hogy mennyire örülök,és nem egy idegent kell megismernem ehhez. Erre ő nagyon kiakadt,féltékenységi jelenetet rendezett,és nagyon megsértődött. Azt azért hozzá kell tenni,hogy a táncos fiú nagyon jól néz ki,sportos,szexi. A párom szerintem azt hiszi,hogy ki fog alakulni köztünk valami,nem érti meg,hogy én csak Őt szeretem. Nem szeretnék már huszonévesen úgy élni,mint az idősek. Szeretném jól érezni magam a bőrömben,karbantartani a testemet. Most határoztam el,hogy változtatok az életmódomon,de ő ezt nem akarja megérteni. Nektek mi a véleményetek erről?
2011. aug. 31. 13:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
A tánc a vízszintes vágyak függőleges kifejezése. :D Csak óvatosan, mert könnyen el lehet csábulni!
2011. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Roppant egyszerű: mondd meg a párodnak, hogy te táncolni fogsz, vele vagy nélküle. A döntés az övé. Ha féltékeny, akkor járjon el veled táncolni, ha viszont nem akar, akkor egy rossz szót ne mondjon később.
2011. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Vitatkoznék az elsővel: tanác nem egyenlő d*gás.

A kérdező párja előtt ott volt a lehetőség, de nem élt vele. A kérdező meg szeretne táncolni, ha a párja nem volt képes a kedvéért ennyit megtenni, neki miért kellene az ő kedvéért lemondani a táncról?

A kérdező nagyon jól teszi, amit tesz: nem kényszeríti a párját, de saját magát sem szorítja háttérbe.


Ha meg vége lesz a kapcsolatnak, az nem a tánc miatt lesz, hanem mert nem illenek össze.

2011. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

Kérdezz rá mégegyszer, biztos nem akar-e veled táncolni tanulni. Hátha mégis belemegy.


Részéről önzőség, hogy miután téged elhajtott a közös tánc ötletével együtt, még meg akar akadályozni, hogy legalább te megtanulhasd, hisz ezt szeretnéd.

2011. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nyugodtan menny el ! Nehogy már a párod szabja meg hogy mit csinálj ! Független ember vagy szabad akarattal ! Mond meg neki ha ennyire féltékeny akkor menjen vele és győződjön meg a saját szemével hogy nem történik ott semmi a táncon kívül !
2011. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Az nagyon jó ötlet, hogy meg akarsz tanulni tàncolni kàr, hogy a baràtod nem akar résztvenni benne. Igen talàn lehet bibi egy idõ utàn, a tàncosfiùval. ezt meg lehetne óvni, ha a baràtod ràvenné magàt, hogy megy veled.
2011. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%

Hát azért nem egészen, menjen táncolni - akár egyedül - ne keverjük már össze azt mikor egy tánciskolában tanul sokadmagával vagy a szomszéd szexi sráchoz jár át heti 4x.


Ha táncot akarsz tanulni, akkor nyilvános suli, tanárnál, pénzért és nem szivességért.


Férjednek tökéletesen igaza van.

2011. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
Magánórák egy szexi tánctanárral? Nem ez a módja, és hogy nem ismered a tánctanárt korábbról az nem szokott embereknél gondot jelententeni. Kicsit provokációszagú. :)
2011. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem te le fogsz feküdni a táncos fiúval.
2011. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Dehogyis,nem magánórák!!! Táncstúdióban kisebb csoportokban... Nem megyek fel házhoz semmiféleképpen.
2011. aug. 31. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!