Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én az emberek véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én az emberek véleményére lennék kíváncsi általában azzal kapcsolatban, hogy miért akkora gáz, ha egy színes bőrű sráccal szeretném összekötni az életem?

Figyelt kérdés
Barátom kenyai származású, mellesleg nagyon jó családból származik, Magyarországon tanul az egyik egyetemen. Szüleim nagyon ellenzik, sőt most is csak titokban vagyunk együtt. Már kétszer megpróbáltam erről beszélni velük, de nem nagy sikerrel. Apa talán, anya soha nem fogja elfogadni. Mondták, hogy ha vele akarok lenni, akkor mehetek, de akkor is csak egyedül látnak szívesen, gyerekeimet (ugye akik cuki kis félvér gyerekek lesznek) nem kívánják látni. Milyen szülő az ilyen?! Nah mindegy egyébként 21 hónapja vagyunk együtt, én 20 vagyok barátom 23 és tényleg nagyon komolyan gondoljuk a közös életet. Szüleim szerint túl fiatal vagyok, még szórakoznom kéne nem lekötni magam, és ameddig velük élek és az ő pénzüket költöm, nincsen jogom így "leszégyeníteni őket" (nah meg amúgy se). Szóval ti mit gondoltok erről?! Tényleg én vagyok az idióta?
2011. júl. 21. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazuk van, hogy gyereket még ne akarjatok!
2011. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem vagy idióta,csak szerelmes. amúgy milyen nyelven beszélgettek?
2011. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem a bőrszin a lényeg, ő is ugyanolyan diák, mint te, sőőőt, becsülendő, h elment jobb helyre, h tanulhasson, latszik h el akar érni vmit.. a szüleidet nem tudod megvaltoztatni.. de azt is tartsd szem elott, h ha a pasi elhagy is, a szüleid mindig ott lesznek, nem érdemes tulzottan összeveszni veluk..
2011. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem akarunk még gyereket vállalni, dehogy is...még mindketten tanulunk egy pár évig... ők gyakorlatilag arra gondolnak, hogy egyáltalán nem kíváncsiak ránk, ha mégis úgy döntök, hogy vele maradok...


én is úgy gondolom, hogy nem érdemes összeveszni velük, de mivel 100%-osan biztos vagyok benne, hogy nem fogadnák el, és szerelmemmel tényleg nagyon komolyan gondoljuk ezt az egészet, ráadásul igen, vannak terveink, meg tulajdonképpen egymásnak az mi elsők vagyunk (ami még inkább összetart minket)...valahol mindketten az igazira vártunk, és egy McDonald's - ban ismerkedtünk meg teljesen véletlenül találkoztunk, de egyszerűen el sem tudjuk képzelni az életünket külön utakon...olyan mint egy tündérmese...érezzük, hogy nekünk együtt kell lenni...a szerelemnek nagy ereje van...:)


Egyébként angolul beszélgetünk, épp most tanulok szuahéliül, az ő nyelvén, én meg tanítgatom magyarul...:)


Nagyon szeretjük egymást:$

2011. júl. 21. 15:22
 5/11 anonim ***** válasza:
figy, nem akarlak elkeseriteni.. de főleg az első kapcs. nál az ember nagyon vak.. :S
2011. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rosszindulatú, tapasztalat. Örülj neki, ha a te fiúd nem büdös. A BKV-n bármikor fekete áll mellettem, majomház-szaga van. Amúgy semmi bajom velük.
2011. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
21 hónap után is? úgy, hogy amikor csak tehetjük együtt alszunk és együtt éljük a mindennapjainkat (albérletjeinkben), és főzünk egymásnak, akár pénzügyileg akár erkölcsileg is mindig egymás mellett állunk?...ígyis lehet, hogy vakok vagyok??? :S
2011. júl. 21. 15:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Jolinar és szerinted ők is orvosira járnak? vagy csak menekültek?!
2011. júl. 21. 15:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Éjszakai buszon, buliból hazafelé, kb 200 ezer forintnyi ruhában? Szerintem nem menekültek.
2011. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sztem ez a szüleid részéről aljas dolog, főleg ha látják hogy boldogok vagytok. lassan két éve vagytok együtt, szóval nyilván komolyan gondoljátok. soha nem bocsátanám meg a szüleimnek ha választás elé állítanának köztük és a barátom között. egyébként sztem a te esetedben azért csinálják ezt, mert látják hogy így el tudnak bizonytalanítani. nálam ez azért nem lenne célravezető, mert én gondolkozás nélkül a páromat választanám. a szüleid rasszisták. ha megtehetitek, szerintem kezdjétek el a közös életeteket. mármint nem úgy értem hogy gyereke meg házasság, hanem mondjuk összeköltözés. lehet hogy a szüleid idővel megváltoztatják a véleményüket... szurkolok nektek! legyetek boldogok!:)

ui.: nekem is nagyon bejönnek a színes bőrű fiúk;)

16/L

2011. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!