Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik egyáltalán nem féltékenye...

Akik egyáltalán nem féltékenyek: hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Olyan irigy vagyok azokra, akik magabiztosak, nem féltékenyek, meg tudják adni a párjuknak az egészséges szabadságot. Pl. a bátyám hobbifotós, hetente 1x meztelen nőket fotóz, és a barátnőjét ez abszolút nem zavarja. Én meg biztos felrobbannék az idegtől függetlenül attól hogy tudom hogy a bátyámnál kevés becsületesebb férfi van.. :(
2011. aug. 31. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Megfelelő önértékelés. Legyél tisztában a hibáiddal, de a pozitívumaiddal is, mert akkor magadban is meglátod a szerethető embert. Ha pedig ez sikerül, akkor nyugodtan el lehet hinni, hogy a kedvesed szeret. Ha pedig valóban megcsal, az rossz, megalázó, de akkor menjen is.
2011. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezt nem csinálja senki, hanem természet dolga. Én életemben soha nem voltam féltékeny, mivel azt vallom, hogy ha állandóan a nyomában vagyok valakinek, az akkor is talál alkalmat arra hogy megcsaljon ha akar. Tökéletesen megbizok a páromban, és ő is bennem.
2011. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Bizalom.
2011. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Azt kell mondjam partnerfüggő,Az exemnél igazi házisárkány voltam.Ha meztelen nő ment a Fokuszban és ő nézte hisztit vágtam le.A mostani páromnál ilyen eszembe sem jut.Nem tudok erre magyarázatot.De nála nem zavar:)
2011. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 lownoise válasza:
85%

Kölcsönös bizalom.

nálunk ennyi a trükk.

2011. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha valakiben 100%osan megbízok nem vagyok rá féltékeny,hisz bízom benne és ő a mindenem.Amikor már féltékenynek kéne lennem az már régen rossz nálam...
2011. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vagyok féltékeny,mert úgy vagyok vele,hogy ha meg akar csalni akkor úgyis megteszi ha féltékeny vagyok ha nem.Mivel én is vágyom néha egy kis magánéletre,így jogosan várja el ő is.

Tiszteletben tartom,hogy néha szeretne egyedül lenni.

Bízom benne,és ő is bennem..

10 éve élünk együtt..

2011. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy már írták szerintem is emberfüggő. :) Pl a bátyádnál biztos érzik/érzi a barátnője h megbízhat benne. Viszont az tény h sok pasiban benne van a hajlam hogy "félrenézzen" persze úgyanúgy nőkben is. És nálam is az volt h nagyon féltékeny voltam 1-1 barátomra de volt akinél meg semmi ilyesmi érzés nem jött elő. lehet h amiatt mert érzik a nők h mikor is lehet okuk aggodalomra. nem tudom, mindenestre a beteges féltékenység sosem jó. de én azt vallom h a hosszú póráz sem jó. nekem azok a kapcsolatok furának tűnnek ahol a 2 fél "túl szabad". ilyen helyzetben is meg kell találni az egyensúlyt harmóniát, ami egy őszinte kapcsolatban nem olyan nehéz
2011. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én is ilyen vagyok sajnos :(


Pl. egy társaságba elmegyünk, ahol szóba jön egy jó nő (de nem konkrét, hanem valami elérhetetlen, pl. Pamela Anderson), és kimondja, hogy jó nő (vagy akár csak rábólint!), én (miután hazamentünk) duzzogok mint egy házisárkány. Annyira utálom, mert tudom, hogy így nem sokáig húzza ki mellettem (emiatt sok vitánk van, még megértő, de aztán...).

2011. aug. 31. 17:58
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez már régen rossz.

Mit szólnál, ha ő is duzzogna, mert mondjuk bejön neked Johnny Depp?

2011. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!