Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Mit csináltok,...

Feleségek! Mit csináltok, amikor féltékenyek vagytok?

Figyelt kérdés
Milyenek vagytok? Le tudod győzni? Magadban tartod? Vagy hogyan viselkedsz a pároddal olyankor? Érdemes szerintetek visszafogni és magunkban tartani a dolgokat?
2011. aug. 4. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

2 eset lehet:

- van okod féltékenykedni: ebben az esetben szerintem nem féltékenykedni kell, hanem otthagyni a francba azt, aki megcsal (nem a csajon múlik, hogy a párod megcsal-e, hanem a párodon)

- nincs okod féltékenykedni: ekkor a féltékenység a TE önbizalomhiányodból fakad, és ez a TE problémád, nem másé. Felesleges a hiszti a saját hülyeséged miatt. Ha nem tudsz bízni, nem szereted a párod, csak birtokolni akarod.

2011. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 yuda ***** válasza:

Szerintem gondold végig ezt a két dolgot:


- ha el akar menni, úgyis elfog -akkor pedig úgysem tudod megtartani- aki menni akar, hadd menjen. Sose tartsd vissza, mert csak elodázod legfeljebb,ha menni akar úgyis elmegy.


-féltékenység olyan szintű teher lehet a másik félnek, hogy ebből kimenekülnek a pasik.


forgasd magadban a gondolatot és megkönnyebbülsz legalább.

2011. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, sőt! Ezt elméletben én is így gondolom, csak ugye az a fránya gyakorlat...

Most ott tartok, hogy magamban tartom. Próbálok valami levezetését találni a dolognak, de még nem sikerül, bennem marad a feszültség.

De pontosan, mivel nem a párom hibája, hogy ilyen "hülye" vagyok, ezért nem rajta szeretném leverni az én marhaságaimat. Néha azért még kijön belőlem ://

Keresem a megoldást.

2011. aug. 4. 10:36
 4/14 anonim ***** válasza:

hú egyszer voltam nagyon féltékeny. Jaj de rossz érzés volt,pedig a párom nem is tehetett róla mert egy nő nyomult rá a szemem előtt és még az sem érdekelte, hogy láthatóan állapotos vagyok.

Én akkor ott dúltam fúltam, alig bírtam vissza fogni magam, hogy ne köpjem le azt a nőt.

Sajnos én nem tudom magamba tartani a dühömet ilyen esetekben, így látni, hogy pitbull jelmez már rajtam és ugrásra készem állok.

A párommal nem viselkedek bunkón, csak szidom hangosan az ilyen nőket, ő meg csitítgat.

2011. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktam féltékenykedni! :-) Először is igaz, hogy megette a fene, ha már van miért féltékenynek lenni, vagyis ha tényleg megcsal a férjem, akkor úgyis fakereszt annak a kapcsolatnak. Másodszor: van önbizalmam, tudom, hogy jó nő és jó feleség vagyok, szültem két gyereket, de nem is látszik rajtam, nevelem őket, normális a háztartásunk, sütök-főzök, amikor pedig hazaér a párom a munkából, igyekszünk sok közös programot csinálni, akár a gyerekekkel együtt, akár úgy is - persze jóval ritkábban - hogy anyukám vállalja pár órára a gyerekeket és mi a férjemmel kettesben lehetünk. Nincs oka megcsalni, mert megkapja, amit meg akar kapni egy nőtől, ráadásul tudom, hogy szeret is. :-) Így meg minek féltékenykedjek? ? :-))
2011. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó!Az ilyen válaszoktól megy fel a pumpám.

Jó nő vagy?Ne nevetess már,ott röhöglek ki titek a játszótéren hogy,hogyan is néztek ki a gyerek mellett,és csodálkoztok hogy férjetek félra kúr.Azt hiszed hogy mindent megadsz neki és hogy jajjjj mennyire szeret és milyen jó a házasságotok???Ezen is csak röhögni tudok,semmi mást,álomvilágban élsz édesem.Szerinted ha egy fiatal tényleg szép és jó nő az útjába kerülne elutasítaná mondván "Nekem jó nő a feleségem és akkor teszi szét a lábát amikor akarom"Biztos vagyok benne hogy nem.Mondom ezeket úgy hogy nem volt még férjem,de van elég tapasztalatom ezzel kapcsolatban!Na mindegy lehet lepontozni,de az a való igazság!

2011. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok, hogy alaptalan a dolog. Fiatal vagyok, főzök, mosok, takarítok rá, ő pedig minden este hazajön hozzám, és a kislányunkhoz, akit imád. Emellett hazaadja a fizetését, eltartja a családját, és én is úgy érzem, hogy szeret.

Az pedig, hogy vannak félreérthető sms-ei néha, betudom annak, hogy művészlélek, hiszen konkrétan semmi utalás nincs bennük.

2011. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utolsó? te írtad a 10:49 választ??
2011. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

12:43


:O

2011. aug. 4. 13:00
 10/14 anonim ***** válasza:
nem, nem én írtam
2011. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!