Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok segiteni? Tudom, hogy már van ehez hasonlo kérdés, de orulnek, hogy ha valaszolnatok.

Figyelt kérdés
Szoval a baratom szuletesnapja pont mikulas napjan van dec.5-en s nemtudom, hogy mivel lepjem meg, hogy egyben legyen szuletesnapi es mikulasi ajandek is. Tudom, hogy meg van idom, de szeretnek valami egyedi es maradando ajandekot. Ja 26 eves lesz.
2011. okt. 22. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Mikulás napja nem dec. 6? :)

Most ami először eszembe jutott: mikulásruhába öltözött csajszi alakú torta :)

2011. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Apple Iphone 4-nek biztos örülne
2011. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de igen,csak nalunk erdelyben ,pont akkoe vannak a varosnapok is mivel Szt.miklos a varso neve s akkor unnepeljuk. a torta nem a legjobb mar kapott mikulas tortatt par eve a tesojatol...
2011. okt. 22. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
apple iphone hmmm...nem egyedi,kaphat mastol is
2011. okt. 22. 13:07
 6/10 A kérdező kommentje:
hat igen a link,az erdekes meg kell hagyni de inkabb kihagyom
2011. okt. 22. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
dec.24-én született egy ismerősöm és gyűlöli ha a karácsonnyal együtt ünneplik a szülinapját, amit meg is értek. amúgy mikulásra nem vennék semmit, inkább csak a szülinapjára valamit.
2011. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Akkor mit szólsz ehhez?Kissé szolidabb,de a barátod biztos örülne télanyónak:)

2011. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
o mar kiegyermek korabban mondt az edesanyjaeknak,hogy ugy e a mikulas nekem is hoz ajandekot azert mert ma szulinapom van, s ez igy megmaradt h ket ajandekot kap. de en szulinapjara nem tom h mit vegyek h valami jo legyen egedi hangulatos maradando
2011. okt. 22. 13:42
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben egy nagyon romantikus szabadtéri vacsorával lepném meg, annak ellenére, hogy Gyergyóba milyen hideg van. Ezt a vacsorát eltudnám képzelni mondjuk Borzonton a Rubinnál, ott van egy nagyon klassz kis mini tereszka és oda berakni egy asztalt.... persze klassz világítással, meg jou sok forralt borral, esetleg még egy szánozás is beleférhet az estébe....... Én ilyesmiket tudok otthon nálunk elképzelni és sztem egy ilyen gesztus többet ér bármilyen tárgynál még akkor is ha azt te csinálod...
2011. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!