Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a férjemnek születé...

Mit vegyek a férjemnek születésnapjára?

Figyelt kérdés

Most lesz a szülinapja, 32 éves lesz és tanácstalan vagyok.

Az érdeklődési körében mindent meg tud szerezni olcsóbban, tehát valami közömböset kellene vennem neki.

Alkoholt nem iszik!


2011. okt. 31. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Masszázsbérlet.

Vidd el valahova egy hétvégére.

2011. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De inkább egy olcsóbb és maradandó ajándékot szeretnék. :)

2011. okt. 31. 08:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én mindig figyelem ilyenkor a párom szavait, cuccait

pl a pénztárcája már teljesen kopott volt - vettem neki egy bőr pénztárcát - és úúúgy örült neki és meg volt lepve, miből gondoltam hogy vágyik ilyenre?


jelenleg most karórát fog kapni, mert sokszor hallottam, hogy tetszene neki, sokszor ácsorgott kirakatokban - mert igaz, hogy ma már mindenki a mobilján nézi az időt, de ez neki valahogy egy férfias ékszer :)


tehát halld meg őt, halld a vágyait, vagy lásd hiányát

2011. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindig figyelem miket mond és azok közül is, amiket nem szerez be magának ismerősöktől, azt venném meg és ha véletlenül óvatosan rákérdezek, közli, hogy tetszik de nem kell és valóban nem hord órát, van is kettő, elég drágák ráadásul és azok is porosodnak a szekrényen, tehát óra kilőve, pedig azt akartam. Ezt az új ledes órát.

Körülbelül ugyanígy van a többi használati eszközével is, így arra gondoltam, veszek dísztárgyat neki, ami személyhez szóló.

Karácsonyra pedig készíttetek.

2011. okt. 31. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:

szereti a sort? en kulonlege soroket szoktam venni, meg viragzo teat, most eleg erosen gondolkozom a parfumon, csak nem tudom, hogy milyen tetszene neki (marmint friss, sportos nyilvan, de azon belul az o boren milyen lenne).


a masik, hogy nekunk vannak ilyen "allando" apro szokasaink (pl mintas boxeralsoja sok van neki, mindig veszek, sajnos mar nagyon keresni kell a jo mintat, egy ideje ebayrol rendelem)


kapott usb drive-ot, mert az mindig jol jon :) kulonleges aprosagokat...

:)

2011. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tényleg, volt, hogy én kiírtam a hűtőre:

"tudod mitől lesz egyre szebb a csajod? nyisd az ajtót és megtudod :)"

és a polcon volt tőlem neki egy ízesített sör (amit még nem ivott soha)

a cetlit a mai napig nem akarja leszedni a hűtőről :)

2011. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tetszik az ötlet, nagyon jó ez a sörös meglepi. :)

Csak teljesen antialkoholista. :)

Köszi azért!

2011. nov. 1. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor még egy

elsőre furán hangzik, de gondolj bele


a barátom(32 éves)munkatársa vett egy szobában távirányítható játék helikoptert.

a barátom ahogy mesélte, figyu:

olyan gyerekes, de ahogy elkezdtem vele játszani, gyorsabban kezdett verni a szívem :)


én azt mondtam ez akkora baromság

erre vett tesom párjának (30é) egyet karácsonyra és ahogy otthon kipróbáltuk, hát nekem is gyorsabban vert a szívem :)


és nem drága dolog

2011. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

és még valami előzőhöz


szóval minden férfi egy gyerek legbelül és az is lehet hogy ez neki kimaradt a gyerekkorából

és elfelejteni ezt az ajándékot nem fogja, az tuti :)

2011. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, ebben teljesen igazad van. :) Gyerekek. :)

Valójában mi mindketten gyerekek vagyunk még, férjem és én. :) És ez az ötleted is nagyon tetszik!

De megvan a közös ajándék, mert nekem 10 napra rá van a szülinapom és megbeszéltük, hogy közös ajándékként elmegyünk a sziklakórházba Pestre.

Köszi az ötleteket!

2011. nov. 2. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!