Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Születésnapjára meglepi magát...

Születésnapjára meglepi magát egy új autóval, de az évfordulónkat nem tartja meg sőt mást sem?

Figyelt kérdés
Most ez nagyon kiverte nálam a biztosítékot. Azzal az új ötlettel állt elő, hogy születésnapjára vesz magának egy új autót, nem is akár milyet, mert használtan is 4.5 millió az a 6 éves kocsi! Nagyon mérges vagyok, amiért igy megünnepleteti magát, közben meg mások szemét kiszúrja némi szarral. 30 éves lesz, még mindig az anyjáéknál él, és ha elküldik véletlenül vásárolni, még egy tejföl, vagy egy 30 ft-os élesztő árát és elkéri! 4 hónap alatt 100 ezer ft-ot költ magára. Új telefont is vesz, pont azt, és azt a színben ami nekem kellett volna, de én nem veszem meg, mert nincs rá 35 ezrem! Tavaly voltunk 5.évesek, még csak meg sem ünnepeltük!! Én 5 éves csizmába járok, nagynehezen, dugiba vettem újat (persze a saját pénzemből) nem is mertem megmutatni neki, mert itt vágta volna a fejeket, hogy minek veszek újat ha a régi is jó?? Ugyanezt mondhatnám a kocsijára is!!Hogy mindek vesz újat, amikor a régi teljesen jó?? Olyanokat mond rám, hogy úgy öltözködöm mint egy gazdag, miközben nem tehetném meg! Arról van szó, hogy havi átlagosan 6-8 ezret költök magamra, többnyire használt, minőségi ruhákat veszek, és próbálok igényes lenni, és ez neki kirívó! 6 év után, sz*rik arra, hogy eljegyezzen, de állítja, hogy 2 év múlva nyáron lagzit akar. Mondom neki,hogyha kocsira meg minden sza**a van pénze, akkor egy gyűrűre miért nincs?? Mondta, hogy hát hogyne lenne, de még nem jött el az ideje!! A rokonjaimhoz is évente ha 1x eljön, mert ő sajnálja a bezinre a pénzt, ha meg azt mondom hogy kifizetem én, akkor meg azt mondja hogy nincs rá ideje! Elvárja, hogy a családomból mindenki őt felköszöntse!! De ő soha senkit nem köszönt fel. Ha elmegyünk rokonokhoz, és hazajövünk, az az első kérdése, hogy kérdezték-e hogy ő miért nem ment vagy hol van, mit csinál?? Minek kérdezi ezt is folyton?? Jobban érzi magát, ha valahonnan hiányolják? Úgyhogy fogtam, és ezek után szakítottam vele, amit persze nevetések között sem vett komolyan, azt állítva, hogy én úgysem tudok élni nélküle. Pedig már nagyon elegem van abból, hogy ekkora önző, sóher paraszt! Nemtudom hogyan fogom elfelejteni, lehet a későbbiekben folyton az fog gyötörni, hogy miért nem vártam még 1-1,5 évet, hátha beváltotta volna amiket ígért. Azt ígérte, hogyha összeköltözünk, más lesz minden. Hogy eljárunk majd szórakozni is stb. De ha csak úgy kapásból vesz egy új kocsit, akkor most miért nem telik arra, hogy elmenjünk egy hétvégén ide vagy oda? Persze mindennek a felét fizetném én!
2011. okt. 31. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted,hogy szakítottál vele, légy erős,és állj meg nélküle a lábadon!!!

Ha már együtt éltek,szerintem nincs ilyen, hogy én veszem, te veszed,különösen az ilyen nagy kiadásokat,mint egy autó,azért közösen meg kellene beszélni! Meg nem vehetsz magadnak egy csizmát,nem mutathatod meg neki-ez durva!

Ne sajnáld,ez az ember magán kívűl mást nem igen szeret,így nézz előre, és keress olyat,aki tisztel téged!

2011. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tetted, hogy szakítottál vele. Ez a férfi magának való!!!-mellete teljes az elnyomásod.


Kezd új életet, és azt kívánom légy nagyon boldog nélküle:)

2011. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Ertelek, de megsem.

Szuleivel lakik, nem veled, tehat gondolom a penz sincs osszedobva. Tulajdonkeppen O is, Te is arra kolthetitek a sajat penzeteket amire akarjatok.

Azert van neki uj kocsira, meg minden masra, mert sz.rragi.

Megvaltozni nem fogna, ugyhogy jol teszed, ha mashol keresgelsz, megsporolsz magadnak par evet.

2011. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a te másik, ezzel kapcsolatos kérdésedet olvastam tegnap. Ott azt tanácsolta mindenki, szakíts vele. Most is azt mondjuk: a szakítás a helyes döntés. Ne sajnáld, ennek az embernek nem vagy fontos, te ennél jobbat érdemelsz! Fel a fejjel! Az pedig végképp durva, hogy nem veszi komolyan a szakítást... ne találkozz vele, ne hívd, ne vedd fel hívását, stb., majd csak észreveszi magát.

"Hátha beváltotta volna..." - ez nem varázsütésre működik. Nem változik ekkorát egy kapcsolat összeköltözés után. Képzeld el, mi lenne (nem lesz): összeköltöztök, az első este azt mondja - drágám, összeköltöztünk, minden megváltozott, menjünk bulizni. Gyere, vegyünk neked egy fantasztikus kabátot, illetve nézzük ki a gyűrűket is. Te is belátod: nem, nem ez történik, nyilván. Csak ámít. Ne bánd a szakítást, többet érsz annál, mint amennyinek ő tart téged. Kívánom, hogy találj egy olyan társat, aki megbecsül, akivel azonosak az igényeitek és akivel csodálatos, boldog életed lehet!

2011. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én egy fokkal rosszabb kapcsolatban éltem,az ex elvárta azt is hogy amikor nálam van,heti 6 nap,akkor főzzek rá,vegyek meg neki mindent.

4 év után kitettem.

rossz volt,mert nagyon megszoktam.

De azóta találtam egy csodálatos férfit,aki minden tekintetben férfi,és végre van normális életünk.


Jól tetted ha kidobtad,vissza ne fogadd,kezdj új életet.

Eleinte nehéz lesz,de meg tudod csinálni.

Ettől csak boldogabb lehetsz

2011. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jah,és még annyi...

2 év múlva esküvő? És? semmi nem változna,csupán annyi,hogy még a te pénzedet is ő osztaná be,örülj ha kajára ad belőle vissza...

örülj hogy addig szabadulsz meg tőle mig nincs gyerek

2011. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én lennék a legboldogabb az egész világon, ha egy normális, kedves pasi lenne mellettem, akit tudok szeretni és viszont szeret. Nem kívánnék semmi nagy dolgot, csak hogy hűséges legyen és szeressen. Hol találnék ilyen pasit? :(
2011. okt. 31. 08:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Gyereket nem akarok. Barátom sokszor mondta már, hogy ne menjek dolgozni, hanem szüljek neki gyereket. Lesz*rta azt is, hogy én dolgozni akarok minimum 4-5 évet, hogy legyen pénzem, hogy megvehessem azt amit akarok. Folyton ezzel is erősködött, hogy de ő majd megvesz mindent, csak hogy neki már jó lenne egy gyerek! arról van szó, hogy magát nézi, hogy neki már jó lenne, de én meg nem akarok még.
2011. okt. 31. 09:01
 9/12 A kérdező kommentje:
Jah és képzeljétek, amikor úgy volt, hogy lesz munkám, akkor el kellett mennem egy helyre, igazolásért meg ilyesmi. El is indultam busszal, csak nem találtam oda, rossz buszra szálltam, utána meg csak ott kóvályogtam. Megkértem őt, hogy vigyen már el, kifizetem neki a 2500 ft benzinpénzt is, csak mielőbb menjünk, mert ha szólnak hogy mehetek dolgozni, nekem meg nincs meg a papírom, akkor ugrott a munka. Sz*rt ő az egészre, igérgette hogy elvisz, holnap, holnapután, jövőhéten. Aztán elvitettem magam egyik közös férfi ismerősünkkel, mert mást nem tudtam, aki ráért, meg kocsija is volt. Halálosan féltékeny volt, hogy egy másik férfi vitt el. Aztán megkaptam a munkát, és itt mondogatta hetente többször, hogy ne menjek már dolgozni, maradjak otthon neki segíteni!
2011. okt. 31. 09:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Utobbi peldaddal szerencsetlen vagy. Masnap nki ugorhattal volna a hely megtalalasanak. Terkep, utiranyitas, stb. Tudod, ha en elmegyek valahonva, nem kovalyodok, hanem addig keresek, kerdezoskodok, mig meg nem talalom a helyet. Szoval Te is kikered ezt a banasmodot. Egy hetig nem tudtal utra kelni? Muszaj volt egy kozos ismeros kocsija? Na ne! Nem is csoda, hogy parod magasbol leejt, lekezel.

Amugy hiaba dolgozol meg 4-5 evet, kozben elni is kell, akkor sem fogod tudni megvenni amit akarsz, esetleg ami kell. Azt sem tobb evekre.

2011. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!