Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nála így esélyem?

Lehet nála így esélyem?

Figyelt kérdés
Teljesen beleestem egy 34 éves férfiba azt hiszem én is bejövök neki, mindig mosolyog amikor meglát, és nagyon kedvesen beszél velem stb.. a bökkenő az h már van felesége de 4 vagy 5 évvel idősebb a pasinál viszont nagyon jól néz ki:S vékony és még az arca is szép és nem ráncos.. ezzel szemben én a teltebb, átlagos nők közé tartozom, jövő év márciusában töltöm be a 18-at. Gyerekük még nincs szóval nincs család amit tönkretennék. Nem azért kellene hogy eltartson, fodrásznak tanulok és majd lesz is munkám, és még gyerekeket is szülnék neki amit egy 38-39 éves nő már nem nagyon tud és még szexuálisan is többet nyújthatnék neki mert fiatal vagyok. Szerintetek bepróbálkozzak nála vagy várjam meg amíg megteszi ő az első lépést?
2011. aug. 31. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Egy szót mondok: rib@nc.
2011. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"még szexuálisan is többet nyújthatnék neki mert fiatal vagyok."


Ez így nem igaz, sok nő épp 30 éves kora után lesz aktívabb és tapasztaltabb. (saját tapasztalat is ez)


Utalni utalhatsz rá, hogy van esélye nálad, de ha szereti a feleségét akkor nem lép, vagy ha igen, akkor jó eséllyel csak kukimelegítőnek használ az asszony mellett.

Nem véletlenül vette el azt a nőt, szóval lehet hogy neki pont az olyanok jönnek be, nem azok, akik alig nőttek ki a tinikorból.

2011. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
én is mondok egy szót, de az ugyanaz lesz ...
2011. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint neked mindenki bejön, akire mosolyogsz és akivel kedvesen beszélsz?
2011. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Előzővel egyetértek.
2011. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy csak egy mosolygós pali. Manapság szülhet 39 évesen egy nő. Szexualitás meg nem biztos, hogy az életkoron múlik. Egy 40-es nő tudhat olyat, amire te pislognál.Nevetséges, hogy egy kedves köszönésből a gyerekszülésig jutottál úgy, hogy kapcsolata van a férfinak. Nem bántani akarlak, de ha össze is jön, csak szeretői státuszra tarthatsz igényt.
2011. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

azt komolyan gondolod, hogy szexuálisan egy 18 éves lány többet tudna mutatni, mint egy 38 éves nő?

fogalmad sincs a szexualitásról...


egy 40 éves nő simán szülhet

kicsit el vagy varázsolva...be kellett volna járni biosz órára


nem lehet, hogy azért mosolyog és kedves veled mert alapvetően ilyen a természete?

nem véletlenül vett el egy nála idősebb nőt...két ember már egy család, tönkre tennél egy családot...


..nagyon gyerekes vagy még, fantáziálgass csak..

2011. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Elsőre gondoltam.
2011. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
53%
18éves leszel 34 a faszi.. te jó ég mi lesz ebből a világból.. az 1. kommentel értek egyet.. és az is igaz h a fiatal nem feltétlen jobbak :).. öreg stekker is ráz /Elektromos hálózatok és csatlakozók/
2011. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Tudod te is leszel egyszer 40éves és nem biztos, hogy tetszeni fog neked az ötlet, hogy a férjedet elcsábítsa egy 20évek elején járó lány(vagy a tízes évei végén).

Szóval amit magadnak sem kívánnál azt másoknak se tedd.

A tapasztalatról meg annyit, hogy 17évesen én szégyellném a tapasztaltságot főleg úgy, hogy ki is jelentem hogy többet nyújtanék mint egy idősebb nő...

2011. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!