Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még nála esélyem?

Figyelt kérdés
3 éve nagyon bejöttem egy srácnak. Ő akkor 20 éves volt, én pedig 14, ezt a korkülönbséget ekkor még túl nagynak találtam. Neki barátnője is volt akkor, tehát elég bunkón leráztam, pedig már akkor is nagyon tetszett.. Most pedig néhány napja rátaláltam facebookon, és rájöttem, hogy még mindig tetszik, sőt... és tök jó lenne vele találkozni vagy csak beszélgetni. Bejelöljem? Haragszik még rám? Szerintetek? 17/L
2011. nov. 2. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Vigasztalna, ha azzal nyugtatnálak, hogy ő már lehet azt sem tudja ki vagy? Jelöld be, azzal mit veszíthetsz de szerintem ne gondold, hogy ő most azonnal rohanni fog, hogy a karjaiban tarthasson.
2011. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jelöld be, és meglátod hogy mi lesz. Szerintem már el is felejtette a dolgot...
2011. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!