Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem nála?

Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki pár házzal lentebb lakik és nagyon bejön nekem. Elvált és van egy 7 éves fia, sokszor jön át hozzám a fiú (elég jóba vagyunk :D) már többször is vigyáztam rá. De nem hiszem hogy tetszem neki. Szóval csak a gyerek miatt szokott néha átjönni. Szerintetek elhívjam valahová vagy mit csináljak?

28/F


2010. ápr. 16. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha a gyerekkel jóban vagy, akkor az már félsiker.. szerintem hívd el ŐKET moziba, valami olyan animációs mesére, amit a gyerek is megnézget.. a reakcióból kiderül, hogy tetszel-e neki..


de legyél óvatos.. mert lehet azért vigyázol te a gyerekre, mert közben a mama pasizik.

2010. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van esélyed nála. Ha sokat vigyázol a gyerekre akkor egyszer csak észre veszi hogy mennyire szeret téged a gyerek és te is mennyire szereted a gyereket... Sőt!

Ha jól bánsz vele, még lehet, h. mesél az anyukájának rólad és meg tetszel neki. Ez nem megy olyan gyorsan. De te légy bátor férfi és hívd el moziba vagy étterembe. Biztos megtetszel majd neki. Bánj vele jól...

Remélem sikerül! 18/L

2010. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen próbáld meg! Csak biztatni tudlak. És ha mégse jönne össze, akkor legalább nem görcsölsz majd tudod ezen a "mi lett volna, ha"-n.
2010. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbàld meg elmondani neki az érzéseidet irànta,de óvatosan.Aztàn ki tudja lehet,hogy van neki valakije.
2010. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyankor dolgozni jár (ügyvéd) és elég sokat dolgozik. Hát akkor elhívom... :)
2010. ápr. 16. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, hajrá!
2010. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
;) Simán! Hívjad! 28/f
2010. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!