Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? "Súly"-os...

Mit csináljak? "Súly"-os probléma!

Figyelt kérdés

Mindig is nőies alakom volt. Nem voltam duci, volt mellem, fenekem. Férfiak szerint szexy és nőies. Párom így ismert meg, így szeretett belém.

Majd fogyókurázni kezdtem, edzettem elégedetlen voltam magammal. Sikerült lefogynom. A mellem negyed akkora lett, fenekem kicsi és formás, de még mindig kerek. Páromnak nagyon nem tetszett. Állandóan tömött, hogy ne fogyjak már többet. Eltűnt a szexy-s testem amibe beleszeretett. Ugyanakkor én elégedettebb voltam magammal mint valaha. Nagyon jól éreztem magam a bőrömben. Csakhogy addig addig ment a dolog párommal, hogy már azt éreztem nem is kíván. Megjegyzéseket tesz, állandóan azt hallgattam hogy már "melleim sincsenek" stb.

Abba hagytam az edzést és nem figyeltem a táplálkozásomra sem. Visszahíztam a leadott kilókat. Párom boldog, nem tud betelni velem. Én azomban undorodok magamtól. (Pedig olyan vagyok mint voltam) Mégsem érzem jól magam a bőrömben. Nem szeretek öltözködni, mert minden feszül rajtam vagy épp alig jön rám. Rosszul vagyok magamtól. Vissza szeretnék fogyni.

De páromnak nagyon nem tetszik az ötlet.

Mit tegyek?


2011. okt. 26. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Hááát, ez nem egyszerű. Nekem az izomzattal kapcsolatban vannak hasonló problémáim. Szeretnék izmosabb, formásabb lenni, férjem pedig ellenkezik, hogy neki az nem tetszik (bár nála előfordul némi tárgyi tévedés, ugyanis 100 kilósra elég nehezen tudnám kigyúrni magam, lévén kevés bennem a tesztoszteron...)
2011. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Milyen magas vagy egyébként és mennyi a "lefogyott", illetve a jelenlegi súlyod?
2011. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha a párod elvárja, hogy olyan testben élj, amit utálsz, akkor önző és nem érdemel meg.


Én azt mondom, hogy mindig csak és kizárólag MAGADNAK felelj meg, mert (és itt nem az ördögöt festem a falra, egyszerű tényt közlök) ha véget ér a kapcsolatotok, akkor ott maradsz szar lelkiállapotban, egy elhízott testben, ami lehet, hogy a párodnak tetszett, de ennyit ért...

2011. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

166cm vagyok. 54voltam, amikor elégedett voltam magammal.

Most újra 59-60 vagyok.

Van mellem, nagyon vékony a derekam és kicsit széles a csipőm, kerek popsi. (Tipikus homokóra alak)

2011. okt. 26. 23:38
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Na eddig a pároddal volt problémám, de így, hogy leírtad a paramétereket, így látszik, hogy neki van igaza, te meg hajlasz az anorexia felé.

A mostani testsúlyoddal valószínű sokkal egészségesebbnek, szexinek nézel ki, mint akkor amikor minden csontod kiállt.

2011. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
de hisz ezzel nincs smemi gond, hogy lenne ez sok?
2011. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Beteg vagy, sajnos. Teljesen normális, sőt, vonzó alakod volt, ami miatt utáltad magad. Gondolom túl sok divatmagazint és hasonlókat olvasol, és azt hiszed az ott látott alak lenne a normális. Pedig nem, csak egy rakás gátlástalan üzletember reklámozza az anorexiát, el akarják érni, hogy utáld magad, hogy elhidd, hogy szükséged van az ő elb*szott diétás termékeikre, gyógyszereikre. Aztán tönkremegy az egészséged, kapcsolatod, de legalább megfelelsz egy elvárásnak, ami nem is a sajátod, hanem marketingesek által beléd ültetett tévképzet. Hát megéri?
2011. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
18%

Már miért lenne beteg ,meg anorexiás?

én 164 cm vagyok és én is 54-55kg osan érzem magam jól...

Most 58 vagyok de vissza akarom fogyni azt a 3kg-ot mert zavar!!!

Mondjuk a mellem dolog jogos mert kisebb 54nél de mázlim van mert nekem úgy se kicsi.

A volt párom SOHA!!! nem szolt bele hogy hogy nézzek ki,elfogadott és szeretett ha 54 ha 72(terhesen) voltam.

Fura,hogy a párod ilyet kér tőled hogy hízz vissza,önző dolog részéről.Ha úgy szeretne ahogy kell szeretni azt nézné neked mi a jó te hogy vagy boldog és hogy érzed jól magad a bőrödben!

Szerintem ne hagyd magad,ha 54 kg osan érzed jól magad legyél 54 :)

32/L

2011. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos, hogy TE jól érezd magad a bőrödben, hogyha pedig a párod nem tud úgy elfogadni, megkérdőjelezem, szeret-e
2011. okt. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyanehhez a magassághoz 70 kg vagyok, és lehet, hogy jönnek majd a beszólások, de nem érdekel, mert így is megfordulnak utánam az utcán :) Azt hittem hogy ilyen 90 kilós voltál és lefogytál 50-re.. Egyrészről ez a pár kiló nem olyan drasztikus változás, másrészt a te súlyoddal nincs semmi gond. Nem tudom miért csinálnak a nők két-három kilókból problémát.
2011. okt. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!