Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szegény vagy gazdagabb...

Fiúk! Szegény vagy gazdagabb lányt választanátok? Miért?

Figyelt kérdés
Nektek tetsző lány az. Írjátok le a miértjét is, hogy miért gazdagabbat vagy miért a szegényt :)
2011. szept. 1. 12:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
nem szempont
2011. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem ez alapján választok.
2011. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Én lány vagyok,de van némi tapasztalatom a témával kapcsolatban. Az én esetemben a párom a "gazdagabb",a környék legjómódúbb fiúja,és én vagyok a "szegényebb". Amikor megismertük egymást ugye nem tudtunk semmit a másikról,evidens hogy nem kérdezgettük egymástól,hogy milyen házad meg kocsid van. Amikor összejöttünk én még akkor sem tudtam,hogy mivel foglalkoznak a szülei,aztán kiderült,hogy egy elég jól kamatozó vállalkozást vezetnek. Megvan mindenük,ami egy átlagos családnak kell,de nem eresztik el magukat,pedig megtehetnék. Aztán telt múlt az idő,én rettegtem attól,hogy azt fogják gondolni,hogy csak a pénzért vagyok vele. Immár 3 éve vagyunk együtt,teljes boldogságban,és soha nem volt köztünk konfliktus emiatt. Tehát én úgy gondolom,hogy egy gazdag fiúnak nem szégyen egy szegényebb lánnyal lennie,és fordítva sem az... Ha szeretik egymást akkor nem az a lényeg,hogy kinek mije van.
2011. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Azért válasszak gazdag lányt, hogy eltartson vagy mi? Ez megalázó... szerintem sem szempont.


Viszont van ilyen ismerősöm. A lány szülei gazdagok és ezért van vele. A lány egy jó nagydarab elég szőrös fajta, de hát a fiú szerint a pénz a legfontosabb. (Azt hozzá teszem, hogy össze-vissza csalják egymást.)

2011. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem ez számít, csak értelmes, tanult legyen.
2011. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem számít, csak csinos és tanult legyen.
2011. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem számít, mert úgyis mindegyik nő a pénzre hajt!!
2011. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Én nem úgy vettem észre. Ha a pénzhez szépség is társul, ugyanúgy a pasik is inkább a gazdagabbat választják.
2011. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon szegényet,és gazdagot se,inkább a kettő közöttit.De persze nem ez a lényeg.
2011. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, ki miért keres társat. Ha a szerelmet keresed, értelmetlen a kérdés. Ha a pénzre hajtasz, nyilvánvaló a válasz.
2011. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!