Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik helyzetet választanátok?

Melyik helyzetet választanátok?

Figyelt kérdés
Volt egy 2éves kapcsolatom amelynek egy éve vége, közben alakult egy másik kapcsolatom,távkapcsolat, de az előzőt nem tudom elfelejteni(állitása szerint ő sem engem, de azt állitja valahol lehet jobb hogy igy történt, a masik szavával meg azt hangoztatja hogy engem tudna csak elképzelni feleségének) Ha most feladnám a távkapcsolatot(a pasi nagyon szeret)és újra összejönnék a régivel( neki barátnője van de csak a felejtés miatt van vele) mennyire működne újra jól a kapcsolat? Vagy próbálkozzak a felejtéssel még pár évet? (az akkori szakitás az ő hibája miatt történt, olyan dolgot tett amelyet akkor úgy éreztem nem tudok elfelejteni, nem megcsalás)
2011. szept. 17. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Felmelegítve csak a káposzta jó, ha már egy kapcsolat oda jutott hogy egyik a másik féllel olyat tett amit nem felejt el akkor már régen rossz, főleg hogy 1 éve szakítottatok és még mindig nem vagytok újra együtt, csak nehéz a megszokást elhagyni, szerintem ne menj vissza úgyis az idő elfelejtet mindent főleg hogy van más aki szeret és nem tenne veled rosszat.
2011. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj vissza, de a távkapcsolatodat is fejezd be! Csak azért mert távol van tőled, már nem is számít, hogy nem őt szereted?
2011. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell feladni a távkapcsolatot lehet azért nem veszi észre hogy szerethetné mert bekavar még a másik fickó, én is távkapcsal kezdtem 2 évig az elején nem volt szerelem aztán megjött, és most 5 éve vagyunk együtt és 2 éve együtt lakunk.
2011. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószinű a távkapcsolat miatt vagyok ilyen határozatlan, mert pl ha együtt vagyunk akkor nem gondolok az exre, de mikor távol vagyunk egymástól mindig azon agyalok milyen jó lenne újra együtt az expasival és csak a kellemes pillanatokra tudok gondolni
2011. szept. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!