Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ebbe beleőrülök, mit...

Én ebbe beleőrülök, mit csináljak már?

Figyelt kérdés
17/L vagyok,a szüleim elváltak,anyával élek.Anya özvegyi nyugdíjas,és nem is akar elmenni dolgozni hogy több pénzünk legyen.Alkoholista cigarettázó palija van.Folyton azt hajtogatja anyám a nap 24órájában hogy "jönnek és elviszik a tv-t,nem hiszed el","jönnek a vizesek és kikapcsolják""a villany ennyi,a viz ennyi"....Én tudom hogy mekkora bajba vagyunk,de az hogy ő folyton ezt p.ofázza már b.aromira az agyamra megy!!!!!!!!!Fáj a fejem,mert mást se hallok,más téma sincs,másról nem lehet hozzászólni!!!!!!Próbáltunk menni különben segítségért de az önkormányzaton csak a kissebbséget szolgálják ki.Anya 51éves.Jó lenne elküldeni dolgozni,takarítás vagy valami könnyebb,mit tehetnék,hogy kérjek meg hogy hagyja abba az állandó mondogalódást,kikészít már teljesen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 1. 15:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg folyton csúnyán beszél,minden második szava a p.csa,meg megb.sznak a számlákkal,meg ezek!Néha beverném a száját,úgy beszél!Én nem beszélek igy szerencsére,és műveltnek érzem magam,meg nem vagyok olyan mint ő.Szerettem volna segíteni de diákmunkára se vettek fel sajnos.
2011. szept. 1. 15:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Anyukád teljesen szét van csúszva. Sajnos csak úgy érhetne el változást, ha ő is akarná. Először ki kellene adnia az alkesz társa útját. Utána összeszednie magát, és keresni valami munkát. Bármit. 51 évesen még nagyon fiatal ahhoz, hogy lényegében eltemesse magát.


Ha ő nem akar változást, félek, hogy semmit sem tehetsz érte. Borzasztó, de ez van.

2011. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak,de nagyon nehéz 51 évesen dolgozni menni.Nincs munka sajnos.

lehet ez miatt van ez az egész,mert tudja,hogy nagy a baj.

Ne bántsd ezért,nem tehet róla.

Meg vigasztalni nem tudlak,mert mi is ebbe a helyzetbe vagyunk.


Van két fiam 22 és 26 éves és munka semmi. én is a le 5 -olt nyugdíjból élek.

Én is félek,hogy ki kötik a villanyt és ami a fiaimnak fontos az internetet is.

sajnos ez van.

2011. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én már azt is mondtam neki hogy menjen el a barátjához (fehérvári)és keressen ott munkát és ameddig szed össze pénzt addig ott lakna nála.Elmaradni ugy sem fog tőle,én sajnos nem tudok elmenni dolgozni iskola mellett,hétvégére sem kellek : ( már meginformálódtam.Sajnálom és tudom hogy miért ilyen,de ez egyszerűen elviselhetetlen,tönkre mentem már énis tisztára : ( én igy nem tudok készülni érettségire,meg semmire....nem megy,ki vagyok idegileg én is : ( minden nap veszekszünk miatta és rossz
2011. szept. 1. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég sz*r helyzet, az 1. válaszolónak igaza van, amig ő nem akarja, ugy sem fog menni.

Peobáld meg elengedni a füled mellett, amit mond.

Amugy amikor mondja, hogy elviszik a tv-t stb, akkor mit szoktál mondani? kérdezd meg töle, hogy akkor nem kéne esetleg munkát keresgélni? Te még 2gyerek"vagy", a tanulás a dolgod, neki meg elvileg az lenne, hogy dolgozzon.

2011. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
le % -olva **
2011. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
néha Te is be tudsz vállani 1-1 kisebb munkát..főleg, hogy itt volt a szünet. Ha látja rajtad, hogy te próbálkozol hátha ő is elkezdi..
2011. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi, a kommented nem olvastam..de 1-2 diákmunka biztos akad, vagy a szomszédoknál valami kerti munka, gyerekre vigyázás stb..
2011. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!