Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi perpatvar! Szerintem...

Családi perpatvar! Szerintem ez az azért dúrva! Mi a véleményetek? Vajon csak az én felmenőm ilyen. Ilyen?

Figyelt kérdés
Én már nem tudtam mást tenni csak nevetni rajta.Hihetetlen esemény.A jóédesapám alakított,anyukámmal füvet akartunk vágni,bedugtuk a konektorba a dugaszt és lecsapta az biztosítékot,na erre apám nagy hangal hogy ne szórakozzunk már,semmi előzmény nélkül elkezdett ordítani hogy ő nem vágja afüvet,meg hogy szétbasszuk a berendezést,mert szar a vezeték.Érdekes nálunk Mivelhogy én már nem velük élek,de nem messze,és ráadásul 7hónapos terhes vagyok,szóval nállunk jó volt egy fél órával előtte.mondtam neki ne kiabáljon velem mert balhé lesz,én se kiabáltam,de ő akkor is mondja hogy szaromle nem érdekel és ordít,ekkor én is felemeltem a hangom,na több se kellett neki,ettől elszállt az agya,én már akkor nevettem rajta,amitől persze még mérgesebb lett,de ez abszurd,mondtam neki huzzon befelé mert mostmár nagyon elegem van a hülyeségéből,és becsaptam a kaput előtte,én meg anyám kivül voltunk,erre ő kinyitja akaput,ordít hogy ne csapjam be a kaput,és anyukámat ugy meglökte ha nem kapom el akkor elesik,persze tudni kell h anyám beteg,néha menni alig bír,ekkor nekem esett, a 7hónapos terhes lányának az utcán és rángatja a kezem.eszméletlen volt,mint akinek elment az esze.hihetetlen.mondtam neki lesheti mikor látja az unokáját meg persze engem is.szégyenletes.én szégyellem magam miatta.Bánt a dolog persze,bánt,de velem ne ordítson ok nélkül.Még mielőtt valami jószándékú ember megkérdezné közületek nem vagyunk romák,de az a szitu kb abba a negyedbe illett volna.hihetetlenül mérges vagyok rá,nem fér a fejembe hogyan művelhette ezt,vagy mi jött rá?előtte 11 fél órával pedig békésen beszélgettünk.az életben többet ne szóljon hozzám,egy senki lett a szemembe aki a beteg feleségének és a 7hónapos terhes lányának esik neki az utcán amiatt hogy füvet akar nyírni.abszurd!
2010. júl. 15. 15:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%
Az írásképed alapján te sem vagy százas.
2010. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Azért még ne vess követ édesapádra. Nem tudom hallottad-e, de a meleg kiválthat ilyet egy teljesen nyugodt emberből is. Zavartságot okozhat. Ha előtte nyugodt volt, akkor főleg. Biztosan bocsánatot fog kérni. Tudom, hogy hihetetlennek hangzik, de tényleg lehet, hogy nem ő tehet róla.
2010. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%

minek nyírjátok ti a füvet! Nyírja le a faszi!


Mindig ilyen lusták és bunkók a hímek?

2010. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%
Hát ahogy kifejtetted :hogy azt mondtad neki h balhé lezs ha kiabál meg h húzzon befelé...hát ,boldog család lehettek ti is,és ide szülsz még egy gyereket is gratulálok.
2010. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%
Egy veszekedés miatt ne írd le rögtön örökre az apádat, persze nem volt szép, amit csinált, de szerintem akkor sem szabad hirtelen haragból megszakítani egy kapcsolatot. Lehet hogy agyára ment a hőség.
2010. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

higgadj le, egy ideig kerüld a társaságát, és mivel az áldott állapot utolsó 2 hónapjába vagy ne idegesítsd magad....

árt a mamának és a leendő babaának is ez ilyenkor

adj Apukénak prá napot, ő is lehiggad, maj didővel ő fog téged keresni!

2010. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtt is voltak már nála hasonló dührohamok, akkor nagy gondok vannak. Bár úgy se normális, ha ez volt az 1. alkalom. Mivel az ilyesmit nem tűrném el senkitől, ezért ha nem kérne bocsánatot, ezentúl levegőnek nézném, de az biztos, hogy az unokájával sosem maradhatna kettesben. Ha még1x előfordulna ilyen eset, akkor pedig minden kapcsolatot megszakítanék vele és természetesen anyukámat is megpróbálnám erre buzdítani.
2010. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Persze, hogy nem helyes fellökni senkit sem, s rángatni a kezét egy terhes nőnek.

DE te is ugyanúgy kiabáltál, ajtót csapkodtál, semmi különbség a két viselkedés között. Most önmagad is bírálod.

2010. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Valóban Te sem viselkedtél helyesen, de azért ilyenkor szerintem apukádnak akkor sem szabadna lökdösődni hisz terhes vagy, anyukád pedig beteg.
2010. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen ám,csakhogy én nem üvöltve magyaráztam el neki először hogy az nem úgy van ahogyan ő gondolja,de mikor már 3x-4x szólok neki hogy ne kiabáljon és ő még mindíg ordít,akkor szerintem érthető hogy bennem is felmegy a pumpa.Aki pedig azt írta h én nem vagyok normális,kérdezném tőle hogy az normális amit az apám művelt?Sajnos aki igazából nem volt ilyen helyzetben az nehezen tudja elképzelni.Persze....persze hogy nem normális dolog ez az egész.
2010. júl. 15. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!