Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, lépnél? Eléggé fáj.

Mit tennél, lépnél? Eléggé fáj.

Figyelt kérdés

tegyük fel szeretsz egy srácot, nagyon életedben először tiszta szívedből szerelemmel.

Úgy érzed sokáig együtt lesztek és Ő is igy érez mondja is, ugyérzed minden tökéletes hiszen szereted és szeret.

De mikor elkezdődik a suli feltünik egy régi "barát" aki miatt mindig veszekedtetek és téged sokszor megbántott a barátod elméletileg ki is állt melletted, de mikor újra iskola lesz ők megint hónapos megszakítás után barátok lesznek, és a gondok kezdődnek ismét. És úgy érzed a kapcsolatnak itt a vége,és fájóan belátod hogy amit egy gyönyörű jövőnek hittél az ma már csak nyári románc és egy álom marad:((


2011. szept. 1. 21:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

nem kérted hogy legyenek rosszban de úgy érzed ismét kezdődnek a régi bajok a haver miatt, és a párod alig várta hogy kibéküljenek... és... ott belül a lelkedben azt érzed hogy, a nyári szép idilleteknek befellegzett és ez a régi span egyáltalán nem hiányzott. A párod pedig hiába próbál meggyőzni te érzed hogy ez nem lesz a régi kettőtök között hiszen csak győzköd és közben a haver simán bekavar mint régen...


Nos KÖNYÖRGÖM SEGÍTSETEK HOGYAN KEZDJEK FELEJTENI???

2011. szept. 1. 21:12
 2/12 anonim ***** válasza:
Haaat, sz@r ugy hallod..:(
2011. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szakítanék és találnék valami hozzámillőt, aki megérdemel. miért tervezel ennyire előre?? ahogy elnézem elég fiatal lehetsz, mert szinte mindegyik így gondolkozik...
2011. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt írta hogy SZÓBA áll vele, de nem békültek ki és szerinte ez nem ugyanaz, és én soha senki miatt nemfogok háttérbe szorulni. Mert neki én vagyok és leszek a legfontosabb
2011. szept. 1. 21:17
 5/12 A kérdező kommentje:
ezt irta: "úgy h jöhet akárki lehet az atyaúristen is vagy bármilyen ember nekem akkor is Te leszel az első és Te leszel a legfontosabb!!"
2011. szept. 1. 21:18
 6/12 anonim ***** válasza:
és ezt te el is hiszed?
2011. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tartom jó ötletnek, hogy választás elé állítsd a barátodat. A legegyszerűbb ha egy megfelelő időpontban, nyugodtan leültök és elmondod neki, hogy mit érzel. Semmiképp ne követelőzz, legyél Te is egy kicsit megértő. Ha normális a párod, akkor megért, és ha mást nem is tesz meg, de legalább úgy intézi a dolgokat, hogy Te és az a bizonyos "barát" ne találkozzatok egymással.


Kitartás! Sok szerencsét!

2011. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy jó barátság sokkal fontosabb bármelyik csajnál. Amúgy meg nem mesélted el mi történt pontosan azzal a baráttal. Lehet csak valami piti dolog amit felfújtál. Meg ő se mondja meg neked hogy kivel barátkozz. Gondolom...
2011. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
miért honnan tudjam hogy nem mond igazat???
2011. szept. 1. 21:21
 10/12 A kérdező kommentje:

az illető elhordott mindennek csak mert nem hagytam hogy beleszoljon a kapcsolatunkba mikor összekaptunk a párommal...k*rvázott meg ilyenek...aztán barátom mondta h azzal h engem bántott őt is bántotta mert szeret engem ,és hanyagolják egyenlőre a barátságot mert csalódott benne a párom.

És most meg már hirtelen minden meg lett bocsájtva kb. ugyérzem mintha én követeltem volna h vesszen össze vele, pedig nem mert saját magától tette nem szoltam h irjon neki MÁR HA IRT...ÉS NEM CSAK HAZUDOTT...

2011. szept. 1. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!