Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok párom viselkedés...

Mit gondoltok párom viselkedéséről, reakciójáról?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy párom fent van egy facebook alkalmazáson! (Nem nagyon foglalkozom ilyenekkel, de ez zavar) Pasik és csajok! Amikor megláttam egyből számon kértem, hogy ez miért kell neki! Csajt keres, mert ha azt akkor szóljon és mehet! Nem is értette a kirohanásomat, azt mondta már régóta fent van, és néha felnéz.

Nem akarok nyomozgatni utána, de ez nagyon zavar. Még annyit láttam hogy jött neki üzenet pasik csajokon. (ez az üzenet mailjáre jött) Korábban azt is láttam hogy eggyezése is volt. Ezek mit jelenteken? Nem ismerem ezt az alkalmazást!

Amióta beszéltem vele erről, azóta "eggyezés" nem volt. De már nem akarom tovább ellenőrizgetni. Azt mondta regisztráljak én is őt nem zavarja. És ebből ne vonjak le semmiféle következtetést, engem szeret, velem van nem kell neki más. Csak néha felnéz, csak "szórakozik"!

Mit gondoltok erről? Mit csinálnátok a helyemben?


2011. szept. 1. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd komolyan..:)

..mondjuk anno en is kicsit kibuktam mikor a parom bongeszojen az elozmenyek kozott meztelen csajos oldalakat talaltam..de ezt kozel sem lehet ossze hasonlitani azzal:)

2011. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem ismerem ezt az alkalmazást, de szerintem elég gáz, ha felnőtt ember, akinek párja is van, ilyenekkel foglalkozik...
2011. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Barátom az orrom előtt regelt erre. Valaki írt neki, és alkalmazni kell, ha látni akarod mit. Nem titkolt semmit.

Viszont: nem szép belenézni ímélbe, telefonba. Mindenhova tudom a jelszavát, de sose élnék vissza vele.

2011. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én nagyjából ismerem.

Az egyezik a következő: mondjuk ha én rányomok valakire, hogy tetszik, ő megnéz és ő is rányom, hogy tetszik akkor az = egyezés.

De fizetős, szall ha nincs előfizetve rá nem használhatja pl a levelezését korlátlanul.

Am meg egy társkereső, szall lehet engem is zavarna..

2011. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, meg idővel fog csak kiderülni, van-e igénye kikacsintgatni. Figyeld a fejleményeket, akár hónapokon át is.

Általában ezek olyan idióta alkalmazások, amikre tényleg sokan azért jelentkeznek, mert szórakozni akarnak egy kicsit. Lehet lazán venni. Nem komoly.


De egyszer én is rájöttem párom ilyen "szórakozására", és mint utóbb kiderült, kőkemény megcsalás lett belőle.


Egyszóval figyeld őt, s ha szokatlanul kezd el viselkedni, akkor lehetsz gyanakvó.

2011. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ő nem fizetett erre elő, legalább is nagyon remélem! Azt mondta már nagyon régóta fent van.

2 hete figyelem, azóta nem volt "eggyezés" de meguntam. Ha már más kell neki, mehet. Nem fogok tovább nyomozgatni utána.

Nem szokásom belenézni, főleg nem titokban a levelezéseiben erre teljesen véletlenül bukkantam méghozzá ugy hogy a saját üzifalamon láttam, hogy alkalmazta az alkalmazást vagy valami ilyesmit írt ki. Ekkor lettem kiváncsi, hogy mi is ez valójában.

Szó sincs arról, hogy a telefonját, malijeit olvasgatnám. Ennél többre tartom magam.

2011. szept. 1. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak egy komolytalan kis szórakozás, akkor akár nyugodtan be is fejezheti egy olyan komoly dologért, mint a te lelki békéd. Gondolom ha ez egy jelentéktelen kis hülyeség, akkor nem fog fgondot okozni hogy más szórakozás után nézzen.

Egyébként meg ez egy társkereső, és jóérzésű ember nem regisztrál ilyesmire ha kapcsolatban van...

2011. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

iwiwen is van ilyen nevű alkalmazás, anno én engedélyeztem, mert kíváncsi voltam ki jelölt be..aztán mikor rájöttem, hogy nekem is jelölgetni kellene, hagytam az egészet a fenébe és azóta egy ilyen alkalmazási üzenetet sem néztem meg.

4 éve élek párkapcsolatban, nincs szükségem egy másodikra :P

2011. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!