Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetszik ez a remek videó a...

Tetszik ez a remek videó a női és férfi agy különbségéről, a nők és férfiak eltérő viselkedéséről, szerintetek is jól felfedi a valóságot?

2011. szept. 27. 03:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
66,6%-ban.
2011. szept. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt egyértelműbb: [link]
2011. szept. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Jaja, nekem nagyon is :D
2011. szept. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
R.I.P. George Carlin...
2011. szept. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szegény tényleg nem él már, jó komikus volt.
2011. szept. 27. 06:57
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Először azt hittem valamilyen bántó férfi duma lesz és már készítettem elő a harcos feminista énemet, hogy jól megmondjam a magamét...

De ez hatalmas :))))

Nagyon jó előadó és tényleg ráérzett a lényegre. Főleg a semmi dobozra :ĐĐĐ

2011. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:-)
2011. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett és nagyon világos, ez tényleg így van :-)
2011. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán nagy általánosságban van benne valami igazság, de inkább általánosítás, kiélezve bizonyos dolgokra. De nagyon tetszik! :DD
2011. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mus musculus ***** válasza:
Utolsó szólt a szívemből. Ha csak a legátlagosabb átlagot vesszük figyelembe (márpedig efféle jellemrajzok megformálásánál azt szokták), egyetértek a komikussal, tehát a maga nemében jó kis előadás. Ámde ha magamra akarnám venni az elhangzottakat, egyből másképp csengne a meglátásom, mivelhogy rendelkezem azzal a bizonyos "semmi-dobozzal" nő létemre, ráadásul panaszkodás után elvárom, hogy a beszédpartnerem is hozzáfűzzön valamit a tematikához, hiszen másképp nem tudnék meggyőződni arról, hogy valóban lekötöttem a figyelmét.:D
2012. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!