Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a változásró...

Mi a véleményetek a változásról? Az emberek azok, akinek születtek, és csak kicsit tudnak megváltozni, vagy bárki bármikor teljesen megváltozhat?

Figyelt kérdés

Mindannyian csodának születtünk, vagy mi magunk formáljuk magunkat azzá, amik vagyunk?


Esetleg csak rajtunk kívüleső hatások változtathatnak meg minket?


2011. szept. 2. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen fogalmazom meg: egy ember a körülötte élő emberek összessége. Minden ember, aki belép az életedbe, változtat egy kicsit rajtad, akár akaratán kívül is. Ki kisebbet, ki nagyobbat. Te mindenkitől átveszel egy apró szokást, vagy ilyesmit. Ennyi az egész. (:
2011. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szuletett egy bizonyos adottsaggal, termeszettel. Az emberek formalhatok, erdeklodokor valtozik, kinti hatasok is. Mindegyik kornak is meg van a maga viselkedesi formaja.
2011. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Mint a mondás :kutyából nem lesz szalonna ! Valami nagyobb erő behatás persze bírhat változásra de a gének ellen nincs orvosság !
2011. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően mindenki az, aminek születik. Bármi is történik a felszínen, a legmélyén soha semmi nem változik.
2011. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember bizonyos programmal születik, és a tulajdonságai annak megfelelőek. Engem világéletemben mindig mindenki meg akart változtatni, az egész világ mintha azt szuggerálta volna felém, hogy nem vagyok úgy jó, ahogy vagyok.Na mikor már eljutottam odáig, hogy változik meg a fene, jó vagyok én úgy, ahogy vagyok, érdekes módon, azóta mindenki elfogad.
2011. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :D

Szeretnék még több véleményt is hallani :)

2011. szept. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!