Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megváltozhat még?...

Mit tegyek? Megváltozhat még? Vagy kutyából nem lesz szalonna?

Figyelt kérdés

A páromról van szó, ő 32 éves én 24, interneten ismertük meg egymást, sokat jártunk mind ketten chat oldalakra, de mióta együtt vagyunk (1éve) én nem járok ilyen oldalakra, azt tudtam, hogy ő előttem nagyon sok társkereső oldalra volt regisztrálva.

Elmondása szerint mióta együtt vagyunk, nem jár fel egyikre sem..majd olvastam egy két érdekes levelét, amiben barátai és ismerősei előtt letagadott, hogy nincs párja..

Szakitottam, aztán...mégis megbocsájtottam neki...hogy lássam mennyire komolyan gondolja még a kezem is megkérte azóta.

De nem biztam benne, gyanakodtam, bennem volt a tüske és utána néztem a nick nevének...majd megtaláltam egy társkereső oldalon, csináltam egy kamu profilt ..és ráharapott..persze az első beszélgetés alkalmával letagadott, letagadta hogy lenne valakije...párt keresett!!

Még nem tudja hogy velem beszélt..ma készülök neki ..kitálalni ...úgy is tudom miket fog majd mondani.. és tudja hogy szeretem!!

szerintetek megváltozhat egy ilyen ember??


2011. nov. 4. 10:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Lehet hogy egyszer megváltozik,de az nem melletted fog megtörténni....ráadásul nagyon buta is. Meg te is ha ezt hagyod.
2011. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
Hívd el ismeretlenkén vhova, és lám lám te fogod várni :)
2011. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%
*ismeretlenként
2011. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezekután nem lenne kérdés, hogy mit tegyek. Megváltozhat egy ember, de valószínűleg téged nem szeret annyira, hogy miattad változzon meg. Jó, biztos szeret, ha megkérte a kezed, de azért hagy magának egy kiskaput, hátha talál jobbat. Amúgy egy eljegyzés még nem jelent semmit. Sőt, sokaknak még a házasság sem. Én biztos nem mennék hozzá egy ilyen emberhez. Az egész életedet végigizgulhatod, hogy mit művel a hátad mögött. Lehet ezután óvatosabb lesz, megváltoztatja a nickjét, törli az előzményeket, lehet, úgy fog vigyázni, hogy soha többet nem jössz rá, hogy mit művel. De mindig benned lesz a kétely. Te tudod, a te életed, én biztos nem szeretnék így élni.
2011. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
O nem fog megvaltozni, es Te mindig is gyanakodni fogsz, ugyhogy en nem kerdeznek.
2011. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Igazatok van..összeszedem magam és délután.. lépek...

Sajnos tudja , hogy mennyire szeretem..és ezt ki is használja :(


Másodiknak ..én is gondoltam már erre , hogy elhívom találkára, de egyszeri beszélgetés után, gyanús lenne szerintem :)

2011. nov. 4. 10:22
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

1. Szeretni azt jelenti, hogy olyannak szereted és fogadod el a párodat, amilyen. Ha te meg akarod változtatni, a "lehetőségbe" vagy szerelmes, amit beleképzelsz, nem a pasiba. Nem őt szereted, hanem azt az "ideált", akivé tetted őt.

2. Miért kéne megváltoznia? Én se változnék meg senki kedvéért. Nem muszáj engem szeretni, de ha valaki akar szeretni, akkor szeressen olyannak, amilyen vagyok. Cserébe én sem kérem senkitől, hogy ilyen vagy olyan legyen. Ha úgy viselkedsz, ahogy mások akarják, a végén nem fogod tudni, ki vagy és miért élsz. Attól, hogy megpróbálsz megfelelni másoknak, még nem fognak jobban szeretni. Ezzel valószínűleg a párod is így van, és nem fog megváltozni, mert neki így jó és nem akar megváltozni. Nagyjából ennyi.


Ha van egy csepp eszed, úgy rúgod ki, hogy a lába nem éri a földet. Én a helyedben megbeszélnék vele a kamu profillal egy randit, amire el is mennék. Aztán segítenék neki csomagolni.

2011. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem fog megváltozni. Elvileg, ha egyszer már adtál neki még egy esélyt, akkor az lenne a normális, hogy felhagy ezzel az életmóddal és megpróbálja bebizonyítani, hogy igenis megérdemled őt.


Sosem fog változni az ilyen ember. Egyszer megbocsátottál, és most azt látja, hogy csinálhat bármit, mert úgyis elnézed neki. Elősorban magad miatt hagyd a fenébe az egészet, szerintem jobbat érdemelsz. Fiatal vagy még, előtted az élet, ne egy ilyen emberre pazarold a drága idődet.

2011. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

*Sajnos tudja , hogy mennyire szeretem..és ezt ki is használja


Ez nem igaz. Azt használja ki, hogy téged ki lehet használni.

2011. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
En nem jatszanam ugyanazt a hazug jatekot mint ez a pali. Meg van a bizonyitek, hogy egy fereg. Miert vinnem le magam az O szintjehez? En kipakolnam, vagy En mennek.
2011. nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!