Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ünnepeltétek az első évforduló...

Ünnepeltétek az első évfordulót? Adtatok valami apróságot a másiknak?

Figyelt kérdés
Nekünk most volt, de semmi nem volt. Nekem ez olyan, ami fontos, és jó említést tenni róla. Szerintem, legalább is, de valószínű túlreagálom:D
2010. szept. 25. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi ünnepeltük :D a 1 évest :D
2010. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Háát mi szilvesztertől datálódunk, így minden évfordulót nagyon megünneplünk :D

Egyébként szerintem felesleges ezt ünnepelni. Jó esetben néhány éven belül összeházasodtok, onnantól ünneplitek a házassági évfordulót, kész.

2010. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi megünnepeltük, hogy már 1 éve együtt vagyunk.

Kis sütemény, apró meglepetés, és egy kis összebújs este:)

2010. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi nem ünnepeltük meg :) Viszont szó nélkül se hagyjuk, csak nem veszünk ajándékokat hanem együtt töltjük azt a napot, én főzök neki, beszélgetünk, esetleg sütök valami sütit. Nem nagy durranás de nekünk ennyi pl elég. :)
2010. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Hát izé... :D mi október 14-én "találkoztunk" először, vagyis ismerkedtünk meg a neten, egy hét múlva randi, egy hónap járás, november 18-án már az anyakönyvvezető előtt álltunk:D:D Szóval nem tudom pontosan mikortól számít az egy év, mi a házassági évfordulónkat tartjuk :)

Februárban fogant meg a babánk és ha már az első évfordulóról volt szó, nos mi a kórházban ünnepeltük.Én egy csokor gyönyörű virágot kaptam parfümmel, a férjem egy gyönyörű kisfiút :)

Na de ez nem mindennapos:) Előtte egy kapcsolatom volt ami tovább tartott egy évnél, igen megemlékeztünk róla.

2010. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 baranyi kálmanné ***** válasza:
Most már 20-éve ünnepeljük első pár évben bulizni jártunk.Most kapok virágot bonbont,én meg meglepi vacsorát készítek.
2010. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez tetszik!:) Nem mindennapi eset:D
2010. szept. 25. 10:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Legutóbbi hosszú kapcsolatomban minden évfordulón elmentünk egy étterembe vacsorázni. Amúgy nem igazán engedhettük meg magunknak, hogy étteremben együnk, így ez különleges alkalomnak számított.
2010. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, tudom, h nem vagyunk mindennaposak ezzel a sztorinkkal:)

Most lesz novemberben az 5. házassági évfordulónk, és most is kórházban vagyok:D:D tegnap kellett volna születnie a 2. kisfiunknak :))) na de most már nem dekkolok itt novemberig :))))

2010. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi kivételek vagyunk :) Már 3 évfordulónk volt, mindig írunk egymásnak szerelmes-levelet és készítünk vmi kis apróságot a másiknak :)
2010. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!