Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálhatnak engem a...

Miért utálhatnak engem a nővéreim? 11/L

Figyelt kérdés

Sokszor csinálnak közösen programokat de engem mindig kihagynak belöle.

Nem visznek magukkal shoppingolni

nem visznek magukkal moziba

nem néznek velem közösen filmet

amikor átjönnek a barátnőik és csajos estét tartanak onnan is elzavarnak


A nővéreim 19 és 17 évesek


2011. szept. 2. 23:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, nem utálnak, 11 éves vagy. ők teljesen más korosztály, felnőttek már.

Keress magadnak barátnőket. Nem azért küldenek el mert utálnak, csak 19 évesen olyan dolgok is szóba kerülhetnek ami nem tartozik egy 11 évesre.

2011. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
88%

1. viselkedésed miatt

-túl gyerekes vagy

-nagyon irritáló vagy

2. korkülönbség miatt

-eltérő érdeklődés pl. őket pasizás érdekli, téged meg Ken baba

2011. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
A korod miatt.
2011. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem utál,csak ilyen undok valamiért.Van egy ismerősöm,ő is nagyon utálta a húgát.Sokszor azt kívánta,bárcsak ne lenne.A húg sajnos 12 évesen meghalt bélrákban.Azóta a csaj tiszta depresszió,többször volt már kórházban is.Szerintem biztos,hogy szeret,csak nem tudja kimutatni.A szüleitek nem tanították meg nektek,hogy szeressétek,tiszteljétek egymást.
2011. szept. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
a mai 11 éveseket Ken baba?aha szerinted:D nézz szét az utcán...
2011. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez egy nagyon jó kérdés. Azt megértem, hogy nem visznek el magukkal vásárolni, illetve amikor a barátnőikkel csajos estét tartanak akkor nem lehetsz köztük, mert akkor olyan dolgokról is beszélgethetnek amik nem neked valók, de azért egy filmre elvihetnének, persze olyanra ami neked való. Nem azt mondom, hogy mesére, de pl. egy vígjáték nem árthat neked. Az a gond, hogy túl nagy a korkülönbség köztetek, és "nem tudnak mit kezdeni veled". pl. veled nem tudják megbeszélni a pasis dolgaikat, stb...Nyugi, nem utálnak, csak tényleg más korosztály.


19L

2011. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a koroddal van itt a gond.
2011. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálnak,csak te még kicsi vagy.Azért nem foglalkoznak veled.
2011. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
a korod miatt. más korosztályok vagytok keress a saját korosztályodba barátokat, mert ismerek nem 1 nem 2 fiatalt én 17 f vagyok van egy ismerősöm aki 12 ées és 16 meg 20 évesekkel lóg és ez által ő nem tud az osztályába sem beilleszkedni ez sok hátrányt okoz később mind a cigi és az alkohol öngyujtógáz szívás esetleg drogok az ilyen fiatal gyerekeknek még nem szabadna ilyet csinálni és az a durva hogy a gyerek nemrég lett 12 és ezt rendesn csinálja nemjár haza az utcán van a haverjaival és ez az annyát sem érdekli ...
2011. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha annyi idős leszel, mint ők, megérted.
2011. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!