Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én férjem ilyen...

Csak az én férjem ilyen "műszaki analfabéta"?

Figyelt kérdés
Nő létemre jobban értek ezekhez a dolgokhoz, mint ő, sőt még a 60 éves apukám is többet ért pl a számítógéphez, mint a férjem. Vagy a telefonján, óráján sem tudja beállítani az ébresztést? Ez engem úgy zavar, mást is zavarna?
2011. szept. 3. 07:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%

Nekem meg éppen fordítva van! :))

Olyan pasit fogtam ki aki nagy műszaki, mobiloktól kezdve szinte mindenhez ért. :P

Szerintem ezen nem tudsz változtatni!

Vagy olvastasd el vele a használati utasítást, még ha ciki is. :D

2011. szept. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

NEKED az a legfontosabb, hogy technikai zseni legyen? Szerintem akkor is ilyen volt, amikor megismerted - ha ennyire zavar, akkor miért mentél hozzá?

Jobb, ha tudod, hogy nem minden ember egyforma, nem minden férfi müszaki tehetség - ezzel az erösvel ö si kifogásolhatná, hogy te "nö létedre" értesz ilyenekhez, amikor ezek férfias dolgok.

Gondolom, más téren vannak elönyei veled szemben, nekem teljesen felfoghatatlan, hogy ilyen apróság miatt csinálsz felhajtást.

2011. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le együtt, és mutogasd meg neki. És mondd hogy utána próbálja ő is beállítani. Amúgy semmi ciki nincs benne. Feltételezem te sem lehetsz műszaki zseni, mert tudod az nem ott kezdődik hogy be tudsz állítani a telefonon egy ébresztőt.
2011. szept. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan miért zavar ez téged? Ha te értesz hozzá, tanácsot nem kell kérdned. Ha meg Ő kér tőled segítséges folyton, akkor legalább megtapasztalod milyen műszaki dolgokhoz értő férfinak lenni :)
2011. szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Inkább örülj, hogy valamiben TE tudsz neki újat mutatni.

Az én párom elég sok mindenhez ért, ezért nagyon szeretem, mikor néha én tudok valami újat tanítani/mondani neki és nem csak mindig ő :-)

2011. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, ha ilyen lenne a párom.

Sőt! Ez arra enged következtetni, hogy női agya van, jobban megértenénk egymást.

2011. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sumergo ***** válasza:
Az én párom sem igazán ért a háztartási műszaki dolgokhoz, de ez tök lényegtelen, hisz majd én megoldom. Cserébe ő tud autót szerelni, apróbb villanyszerelési (víz és gáz is) munkákért nem kell szakembert hívni, hisz nagyon ügyesen, igényesen megcsinálja. Tud festeni, meg minden egyebet, amit a ház körül meg kell csinálni. Rendre is vigyáz maga körül. Az, hogy egy DVD lejátszót nem tudja összekötni egy erősítővel? Hát majd megoldom én. Ez így volt mikor megismerkedtünk is. Nem lehet senki tökéletes. Ha ez nálad alapelvárás, talán jobban kellett volna párt választani. Nálunk ebből soha nincs probléma!
2011. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát igen ez eléggé bosszantó mert nekem kell mindent megcsinálnom. Háztartás oké női dolog mindenki szerint, bármi amihez egy kis műszaki tudás kell háát tiszta analfabéta csak elrontani tudja meg szétszerelni, nem is úgy áll neki h megcsinálja hanem h szétszedi szerinte így kell megoldani :D De a még bosszantóbb hogy ha nagy nehezen nekiáll akkor rögtön mindenkinek ugrania kell meg készenlétbe állni mellette, és nagyon hamar felkapja a vizet mindig üvöltözik a végén mindenkivel. Úgyhogy hozzászoktam hogy mindent én csinálok...

Nagyon ki vagyok segítve vele.

2011. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek,mostohafaterom is ilyen,anyám néha már visit,amikor huszadszor is elrontja pl a dvd-t...


szerencsére párom ellentétje,mindeketten műszaki végzettségűek is vagyunk,szerelő sosem kell semmihez

2011. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen. Csak ő azt állítja, hogy meg tudja csinálni. Megcsinálja, aztán jöhet a szakember, hogy helyrehozza.
2011. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!