Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, párom egy érzelmi...

Mit tegyek, párom egy érzelmi analfabéta!?

Figyelt kérdés

Párom nem tudja kimutatni az érzéseit és már eljutottam odáig, hogy elegem van.

2 éve vagyunk együtt mégcsak azt se tudja, kimondani hogy szeret, annyi a maximum, hogy "tudnom kell anélkül is, hogy mondaná vagy, hogy ugyis tudom hogy nagyon" és ennyi.

Társaságban mintha még mindig zavarba lenne melettem, kezdetben mégcsak meg se simogatott puszit se adott, most már ott tartunk hogy elvétve 1-1 puszi, simogatás, ölelés.

Már számtalanszor próbáltam vele ezt megbeszélni, hogy próbálja kimutatni, hogy éreztesse, hogy szeret. Mindig azt mondja nekem ezt tudnom kell, csakhogy nem is érzékelteti. Azt észrevettem, hogy ha én puszilgatom "csüngök rajta" főleg társaságban, az láthatóan nagyon jól esik neki, szereti. (Persze nekem is jól esne) Én még bókokat se kapok tőle, azt mondja ugyis tudom hogy jól nézek ki, de nő ismerősöket persze előszeretettel dicsérget és még élvezi is, hogy engem ez idegesít vagy esetleg féltékeny leszek.

Változni fog valaha is? Vagy mit csinálhatnék? Volt ilyen kapcsolatotok?


2011. szept. 13. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk abban igaza van, hogy tàrsasàgban nem mutatja ki az érzéseit, mert vannak akiknek ez csak szinlelés.

Viszont ha màsokat dicsérget, az màr nem fer dolog tõle. Azt hiszem elgondolkodnék ezen a kapcsolaton, ha 2 év utàn nem mondja ki, hogy szeret.

2011. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

De nő ismerősöket persze előszeretettel dicsérget és még élvezi is, hogy engem ez idegesít vagy esetleg féltékeny leszek.

Szerinted szeret az aki azt élvezi ha neked rossz,és idegesít valami?

Ha párom mellettem más nőket dícsérgetne,hát nem tenné ki az balakba amit kapna.

2011. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyan ez volt a helyzet. Én szabályosan lógtam rajta. Mindig azt mondta, hogy a szeretethez nem kellenek szavak...

Szintén jött a duma, hogy "úgy is tudod, hogy szeretlek, meg szép vagy, akkor minek mondjam...etc."

Aztán egy szép napon megcsalt. Megtaláltam a telójában a romantikusnál romantikusabb üziket.

Erre mikor kérdőre ontam, és "megbeszéltük" a dolgokat, ennyi volt a válasza: "nem igaz, hogy nem vetted észre, hogy nem szeretlek, hiszen soha nem éreztettem veled igazán"

Na puff neki!


Ha másokat dicsérget, csak téged nem hajlandó, az már régen rossz...:(

2011. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az exemről írtál volna, teljesen ugyanez volt nálunk is és egyre nehezebben viseltem. Nálunk kiderült, hogy amellett, hogy egy érzelmi analfabéta, még csak megközelítőleg se szeret engem úgy, ahogy én őt. Tőled függ, hogy ezt te mennyire bírod elviselni és elfogadni, nekem nem ment. De a helyedben mindenképp rákérdeznék, pontosan mit is érez irántad, mert nekem nem úgy tűnik mint aki szerelmes.
2011. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nála semmi, egy apró kedvesség, ami tudja, hogy jól esne semmi. Ha már érzi rajtam, hogy elegem van akkor aranyos, kedveskedős akkor jönnek a romantikus sms-ek..majg ugy érzi, hogy megnyugodtam és minden abba marad.

Azt mondja ő nem tudja kimondani és ő ilyen. 29 éves, csak egyszer mondta egy gyerek szerelemének aki megcsalta, majd elhagyta.

Azt is mondta már kinőtt ezekből a túlárad érzelemkifejezésekből, romantikus dolgokból. És nekem tudnom kellene, hogy én vagyok a mindene.

Csakhogy már nem vagyok benne biztos.

2011. szept. 13. 23:20
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Véletlenül nem A.A. a monogramja ? :D

A romantikából nem lehet kinőni! Az meg gondolom téged egy cseppet sem érdekel, hogy miket mondott az előző szerelmeinek. A lényeg az, hogy ha téged annyira szeret, akkor éreztetnie kell veled! Nap mint nap! Az nem elég, hogy te úgy is tudod...pasid egy lúzer (már bocsi)


Világosítsd föl hamar. Ha érted nem hajlandó változtatni, akkor kiért fog szerinted?

2011. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Lehet lepontyozni,de álatalában a pasik a hézagtöltő barátnőikkel viselkednek igy.
2011. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem A.A. a monogramja. De azért köszi :)
2011. szept. 13. 23:27
 9/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy megviselné, ha elhagynám, ha teljesen őszinte akarok lenni azt is tudom hogy szeret és én vagyok a mindene. Ha csak kettesben vagyunk látom rajta, akkor érzékelteti, de ha nem vagyunk együtt, vagy társaságba vagyunk már nem érzem.

Barátnőim szerint egy bunkó és nem érdemel meg, de én tudom hogy imád...Csak már elegem van, szükségem van megerősítésre, hallani akarom, érezni akarom és nem csak akkor ha megijed, hogy elveszíthet, nem csak néha, hanem mindig, minden nap...

De kezdem belátni, hogy erre hiába várok.

2011. szept. 13. 23:31
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon rossz..., az ember azert akar parkapcsolatot, hogy megélhesse, hogy szeretik, és kimutathassa, hogy szeret... ugy latom, Te is igy gondolod, es fabatkat sem ér neked egy ilyen fiu, csak egyre nehezebba szived, pedig ahogy mondod, nem Rajtad mulik ez, ő az analfabéta. De sok nő magat szokta hibaztatni, és azt hiszi, rajta mulik: na ők sokkal jobban szenvednek...

Esetkeg Hellinger-féle csaladallitas segithet őrajta.

35N

2011. szept. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!