Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezért vonzódom az...

Lehet ezért vonzódom az idősebbekhez?

Figyelt kérdés

Körülbelül 13 éves korom óta az idősebbek (érsd. minimum 10 évvel idősebb) pasik tetszenek.

Ez lehet azért mert tesóim és köztem elég sok (8, 15 és 17 év) korkülönbség van?


2011. szept. 3. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nemhiszem.
2011. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mióta érdekelnek a fiúk, én is így vagyok vele, csak nekem valamikor 20 év korkülönbség is van.Nem egészséges, de nem tudom irányítani az érzéseim.

Az apakomplexust szokták emlegetni többször ha ilyet hallanak, vagy csak azt hogy szimplán az érettebb férfiak tetszenek.

Ezt a testvéres dolgot nem hallottam még, de szerintem nem ezért van.

2011. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze rengeteg haverjukkal találkoztam..szóval a barátaim nagy része is minimum 10+ év..:D
2011. szept. 3. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, bár nekem nincs idősebb testvérem, de a koromnál érettebben gondolkodtam mindig is, szinte csak felnőttek közt nőttem fel. A párom jóval idősebb, nincs apakomplexusom, teljes családban nőttem fel. Talán azért alakult így, mert ettől a típustól kaptam pozitív élményeket, előtte volt hosszú hajú rapper, meg kopasz tetovált párom is, tehát "szétnéztem" És egyszerűen van, akit vonz az őszülő halánték.
2011. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem is a 10 évvel idősebb férfiak jöttek be mindig is. Viszont ez 13 évesen elég rossz lehet. :) Egy 23 éves srác nem tudom, hogy mennyire lenne oda a gondolattól, h egy 13 éves lánnyal járjon.
2011. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze hozzá :) Ennyi idősen én is a 20-30as pasikra buktam. A korombeli fiúk csak kisgyerekek voltak ezért nem is tetszettek. Majd kinövöd:)
2011. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!