Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom egy fiúbarátomhoz...

Vonzódom egy fiúbarátomhoz pedig a személyiségében sok dolog kizáró ok ahhoz h járjak vele. Hogy szabadulhatnék az érzéstől?

Figyelt kérdés
Néha azt szeretném h tetsszek neki, pedig tudom h az tönkre tenné a barátságunkat, mégis jól esne, mert bár én sem járnék vele mégis vonzónak tartom és jól esne azt érezni h én is bejövök neki. Nem akarok erre gondolni..Voltatok hasonló helyzetben? Mi lett a vége?
2010. aug. 18. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanez volt... egyik legjobb barátom úgy 17 éves korom óta (most 24 vagyok), és barátság is volt mondjuk 20 éves koromig, pontosan nem tudom, de én is ezt éreztem, hogy tetszeni akarok neki, meg ő is egyre jobban tetszett, vonzódtam hozzá. Egyszer egy buliban csókolóztunk, utána a következőben és a következőben is:) Egy idő után le is feküdtünk ilyen alkalmak után, ha együtt mentünk bulizni, majd úgy 2 év után kimondta, hogy szeret:) De persze járásról egy darab szó nem esett! Csak én "poénkodok" vele, hogy a csaja vagyok:) Ami engem igazol, hogy szeptembertől összeköltözünk:)
2010. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de most jártok vagy nem? közben pasiztok-csajoztok vagy csak egymással vagytok?
2010. aug. 18. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, kihagytam az egyik lényeget, neki is volt a személyiségében és egyéb dolgokban kizáró tényező. Fiatalabb nálam másfél évvel, és alacsonyabb 7 centivel:) És míg ő dohányzik, én nem. De szerelem lett belőle! Olyan, amilyen eddig soha nem volt.:)
2010. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak egymással vagyunk. Eleinte, amikor elkezdődött, hogy le is fekszünk egymással, akkor még volt, hogy csajozott/pasiztam, de komolytalanul, és megbeszéltünk mindent, ki mit csinált, volt, hogy el is röhögtünk rajta. Akkor még szerintem nem léptünk ki abból, hogy barátok vagyunk, de nagyon hamar átalakultak az érzéseim, és az ő érzései is.
2010. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen ,ismerős a helyzet... én 15 éves voltam, amikor megismerkedtem a barátommal még most is együtt vagyunk,de nem olyan régen megtettszett egy másik pasi, akit egyébként már régebb óta ismerek, az egyik haverom....és egyben osztálytársam. párszor beszélgettünk és kiderült,hogy nagyon sok közös van bennünk.nagyon megtetszett és egyszerűen nem tudtam ,hogy hogyan viselkedjek a közelében.annyi kizáró oka volt annak, hogy ne járjak vele, de nem tehettem semmit az érzés ellen. hisz mindennap találkoztam vele, sőt mögöttem ült. sehogy se tudtam elkerülni őt....rossz volt mikor egy baráti körben voltunk és ő más lányokról beszélt.Egyszer egy délután megvártam a folyosón és megkérdeztem tőle, hogy csak barátság,amit irántam érez?-és azt mondta,hogy nem..Több... ezekután hogy megtudtam hogy tetszek neki még nehezebb lett, egyre többet vitatkoztam a barátommal, sőt eljutottunk arra a pontra, hogy VÉGE. 2 hétig voltunk külön, ezalatt az idő alatt rájöttem hogy még sincs annyi közös a srácban és bennem... tévedtem, attól, hogy pár dologban egyet értettünk, az nem jelentett semmit.Úgy ahogy jött kiábrándultam belőle, az egész egy nagy tévedés volt...rájöttem hogy a barátom számomra az igazi, ő az akire mindig, mindenben számíthatok. nem érte meg őt odaadni egy olyanért, akit tulajdonképp csak szinte alig ismertem. nagyon megbántam a dolgot.
2010. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!