Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne beszámolni arról a szüleimnek, ha nem tudom, melyik nemhez vonzódom?

Figyelt kérdés
Nem akarok leszbikus lenni, nem akarom, hogy megvessenek majd későbbi életem során vagy diszkrimináljanak, mégis úgy érzem, hogy a lányok is érdekelnek. Néha van 1-2 fiú, akit megnézek, mert jól néz ki, de régen tetszettek már igazán. Lányokkal meg randiztam is és fent vagyok társkeresőn. Volt egy lány, akivel csak csókig jutottunk el, aztán megszakítottam vele minden kapcsolatot, mert megijedtem, pedig szerettem. Nagyon félek, hogy leszbikus maradok. Egy átlagos lány akarok lenni, aki a fiúkat szereti, őket tekinti megfelelő partnernek, róluk fantáziálgat. Betegnek érzem magam, mert tetszenek lányok. Ezt kinőhetem, ugye? 17 éves vagyok egyébként, nemrég töltöttem be. Anyu mindig azt mondja, hogy nagyot csalódna bennem, ha megtudná, hogy vannak ilyen hajlamaim.. megőrülök már a tudattól, nem akarom, hogy én legyek a család szégyene. Arra is gondoltam, hogy pszichológushoz fordulok ezzel, de szerintem képtelen lennék megnyílni és őszintén beszélni az ezzel kapcsolatos érzéseimmel, mert én magam sem vagyok tisztában a helyzettel. Néha úgy szeretném megbeszélni anyuval ezt, de biztos, hogy kiborulna és mélységesen lenézne. Segítsetek, annyira el vagyok keseredve. Az utóbbi időben azon gondolkodtam, hogy szeretnék meghalni, nekem így nem kell az élet, nincs erőm többet szenvedni.
2010. nov. 27. 14:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*érzéseimről
2010. nov. 27. 14:26
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Fiúkkal egyáltalán nem tudod elképzelni?
2010. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért én nem látom ilyen siralmasnak a helyzetet hogy azon gondolkozz, meg szeretnél halni.


17 évesen még bőven beleférnek homo gondolatok, de ha kipróbálod egy lánnyal, az sem nagy baj.

Ennyi idősen nekem is volt lánnyal kapcsolatom, pusztán kíváncsiságból, és lám, mára gyűrűs menyasszony vagyok.


Viszont ha úgy gondolod, hogy leszbikus vagy, az előbb-utóbb anyukád számára ki fog derülni. És ekkor keresnék fel egy pszichológust, kérve a segítségét abban, hogy hogyan fogadtasd el ezt a helyzetet az anyukáddal.


Fel a fejjel!

2010. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit akarok. Nem izgat a fiúkkal való szex, de ha látok egy nagyon helyes srácot, akkor egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy mi van, ha mégis.
2010. nov. 27. 14:32
 5/14 A kérdező kommentje:
És honnan fogom tudni, hogy az vagyok? Honnan lehetek biztos abban, hogy nem csak időszakos dolog ez és nem fog elmúlni?
2010. nov. 27. 14:34
 6/14 anonim ***** válasza:
A szüleidet ebben az esetben semmiképen se avasd be, csak magadnak ártasz, nem fognak megérteni. Ha nem fogadnak el olyannak amilyen vagy, pláne, ha nem is tehetsz róla, nem érdemlik meg, hogy a bizalmadba férkőzzenek. Nyugodj meg, nem fog össze dőlni a világ, még nem alakult ki benned teljesen a fiúk iránti vonzalom. Nem biztos, sőt kétlem,, hogy leszbikus leszel. Ne aggódj, nem olyan nagy a gond, sokan vannak úgy, mint Te. Ha a lányokhoz vonzódsz, akkor lányokhoz vonzódsz, fogadd el.
2010. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem az fontosabb, hogy ők elfogadjanak, minthogy a beteg hajlamaim szerint éljek
2010. nov. 27. 14:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Úgy látom nagy elvárásoknak szeretnél megfelelni. Ha fontos h a szüleid elfogadjanak, akkor itt bárki is írja h légy önmmagad, ne parázz, ez normális dolog 17 évesen, stb... úgysem fogod ezeket a tanácsokat megfogadni.

Nem igaz?

2010. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megfogadnám, csak össze vagyok zavarodva, meg persze félek, hogy mit szólnának, ha leszbikus maradnék. Most érzem úgy, hogy a fiúk nem érdekelnek annyira, de nem értem, ez miért van, nem csalódtam, nem kellene ezt éreznem. Mégis ez tesz boldoggá. Mi van, ha csak lázadok? Bár nincs is mi ellen, mert tulajdonképpen nem tiltanak a szüleim semmitől, meg nem is akartam soha lázadni és ezt a dolgot már olyan 13 éves korom óta érzem.
2010. nov. 27. 14:41
 10/14 anonim válasza:
52%

Még fiatal vagy, alakulhatsz, nem biztos, hogy leszbi vagy! Amúgy nekem a szomszédaim egy leszbi pár, harmincasok. A csaj talizgatott sokáig fiúkkal is, aztán valahogy nem klappolt neki a dolog. Csinos, okos csajról van szó, akadt minden ujjára egy srác. Végül, sok idő után összecuccolt a jelenlegi csajával és jól megvannak. Valahogy elfogadta az anyja is és a család is egy idő után, mert mégiscsak az ő lányuk, rokonuk, és a lényeg, hogy neki legyen jó. Engem se zavarnak, tök normálisak. Ma már ez elfogadott dolog.

Úgyhogy egyelőre várj, hátha még keresed csak önmagad! Addig sztem kár beavatni a szülőket. Ha már úgy érzed, tényleg csak a csajok vonzanak (esetleg biszex vagy), fogadd el ezt természetesen és egy idő után mások is elfogadnak, ha te elfogadod magad. Biztos nem tetszik majd mindenkinek, de egy hetero sem jön be mindenkinek, nem szerethet mindenki mindenkit!

2010. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!