Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem akar velem...

A barátom nem akar velem kettesben nyaralni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, eddig mindig haverokkal voltunk együtt nyaralni. Igazából inkább az ő haverjai, 4 fiú, néha jött velünk egy barátnőm is, de nem mindig. Elvileg én is hozhatnék barátnőket, de nincsenek olyanok, akik jönnének. Én igazából sosem érzem magam olyan jól, mivel sokszor figyelmen kívül hagynak. Felvetettem, hogy mi lenne, ha jövőre csak ketten mennénk egy hétre. De szerinte unatkoznánk, és nem tudnánk mit csinálni, és mondjak ötleteket, hogy mit csinálnánk. Az hozzá tartozik, hogy nem élünk együtt, és nem szoktunk egy hetet együtt tölteni így egyben. De soha nem szokunk unatkozni, mindig jönnek a dolgok. De hogy most én előre kitaláljam, hogy miket fogunk csinálni? Eléggé megharagudtam ezen. Mi a véleményetek?
2011. szept. 3. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem szeret úgy, ahogy kéne.
2011. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 éve együtt vagytok és nem tudtok kettesben mit csinálni, az már régen rossz!
2011. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 józsibarát ***** válasza:
95%

Közösségi majom a barátod.

Abban a pillanatban fog elhagyni, amint összeházasodtok, önálló lakásba költöztök, és megszületik a gyereketek. Mert akkor aztán tényleg nincs mit csinálni - vagy ő megy haverozni, te meg rohadj meg a konyhában...

Én lapátra tenném hamar.

2011. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nagyon gyerekesen gondolkodik a barátod!

Ha képtelen eltölteni veled kettesben egy hetet ahol csak egymásra kell hangolódnotok...

Ráadásul többre értékel egy haveros nyaralást minthogy inkább kettesben legyetek???

Hát tudod, én nem pazarolnám rá tovább az időmet!

2011. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Én sem szeretek a párommal kettesben nyaralni! Meg senkivel kettesben! Amikor párommal kettesben mentünk sátorozni az is úgy volt, h sátraztunk 4-5 napot kettesben- ez egy tűrhető időtartam :) aztán elmentünk a nyaralónkba ahol ott voltak a mamámék, unokatesómék az ő nyaralójukba és buli volt meg hawaii, és a 3. hétre meg lejöttek másik unokatesómék is meg anyámék is, bár velük csak 1 napot voltunk, mert váltottuk egymást, de minél többen vtok annál jobb a buli. Én megértem a párodat! Amúgy: hívj barátokat te is, egyet sem tudsz felhajtani aki menn? V a többi srácnak nincs barátnője?

22N

2011. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pont úgy van ahogy józsibarát írta!
2011. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Józsibarát ölég határozottan fogalmazott, de minden betűje igaz!
2011. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Ja amúgy mi 4 éve vunk együtt. és egyik ismerősömék sem járnak kettesben nyaralni!!! Mindenki másik párokkal v haverokkal, anyámék is...

Ez azért is jó mert két embernek nem feltétlen van kedve ugyanahhoz a dologhoz, de ha 6-an vtok pl akkor már biztos mindenki talál magának minimum 1 partnert a kiszemelt tevékenységhez.

2011. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nyaralás ekkora problémát jelent kettesben, mi lesz az együttéléssel? Esélytelen ez a kapcsolat szerintem
2011. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: A barátod egy f@sz.

Bővebben: A barátod egy nagy f@sz.

Hogy komolyra fordítsam a szót, ha a barátod úgy gondolja, hogy ti csak unatkoznátok, akkor szerintem ideje továbblépned, mert a párod még 5 év együttlét után sem nőtt fel egy komoly kapcsolathoz, amely tény önmagában elég durva.

Ennél már csak az a durvább, hogy erre egy 22 éves hülyegyereknek kell felhívnia a figyelmedet...

2011. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!